Svěřte pokládání podlah odborníkům a neexperimentujte

Svěřte pokládání podlah odborníkům a neexperimentujte

Podlaha je základem každého bytu a domu. Aby se vám pohodlně bydlelo, musíte mít kvalitní podlahy. Měly by splňovat řadu vlastností - od odolnosti přes dlouhou životnost až po příjemný vzhled a teplý pocit na dotek. Jenže vlastnosti podlahy nedělá jenom materiál, který jste si zvolili, ale i pečlivá práce při jeho pokládání. Měli byste mít vždy na paměti, že odbornou práci spojenou s pokládáním podlah je třeba svěřit lidem, kteří s ní mají zkušenosti.

Nechte si poradit

Patří mezi ně Podlaháři Praha. Jedná se o tým odborníků, který má vlastnosti jednotlivých podlahových materiálů v malíčku. Řemeslníci vědí, pro jaké podlahy se daný materiál nejlépe hodí, proto dovedou zájemcům také velice efektivně poradit při jeho výběru. Například pro místnosti s vysokou zátěží je vhodná pokládka vinylové podlahy, a to vzhledem k tomu, že vinylový materiál vykazuje až extrémně vysokou odolnost a velice dlouhou životnost. Tím pádem se hodí třeba i do provozů s lehčí průmyslovou výrobou a všude tam, kde se vyskytuje hodně lidí, kteří po něm chodí. Vydrží i vysokou námahu.

Co můžete získat?

Zato pokládka plovoucí podlahy vyžaduje podstatně větší opatrnost, i když i lamináty už jsou dnes značně odolné. Vyžadují ale více dokonale hladký povrch, jinak může dojít k jejich znehodnocení. A je samozřejmě velká škoda, zničit drahý materiál nevhodnými zásahy už při jeho zpracování. Pokud vyžadujete odolné podlahové krytiny, ale zároveň žádáte, aby v místnosti bylo teplo, hodí se pokládka koberců Praha. Právě koberce zajistí pocit tepla a zabrání jeho zbytečnému úniku. Jste-li milovníky dřeva, určitě chcete mít svůj oblíbený materiál pokud možno všude. Pokud uvidíte staré parkety, stoprocentně začnete přemýšlet o jejich opravě. Tu zajistí renovace parket Praha. Zahrnuje všechny práce spjaté s opravou i pokládkou.

Publikováno: 03. 10. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: podlaháři praha | pokládka podlahy praha