Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dárky

Krásný dáreček nemusí stát majlant

Patříte k těm, kteří si nechávají výběr vánočních dárků na poslední chvíli? Pokud oním momentem nemyslíte extrémní situace den, dva před Božím hodem, v tom případě právě nadešel. Do Vánoc už totiž příliš mnoho času nezbývá a pokud se chcete před svátky věnovat mnohem příjemnějším věcem, než je nakupování, měli byste si to letošní odbýt co nejdříve. Nejste-li milovníkem předvánočních tlačenic v přeplněných nákupních centrech, pravděpodobně se uchýlíte k nejoblíbenější formě nákupu – pěkně v teple a pohodlí domova, tak jak by to mělo v jednadvacátem století vypadat. V případě, že si v záplavě internetových obchodů nevíte rady a jen bezcílně bloudíte vyhledávači, poradíme vám.

Připravte své blízké na Silvestr

Máte-li omezený rozpočet a spíše než luxusní, preferujte levné dárky, mohl by se vám líbit Dárčik. Tedy internetový obchod darcik.cz, který nabízí široké spektrum praktických věcí i netradičních kousků, na které jinde nenatrefíte. A protože je výběr opravdu pestrý a vyplatí se ho prozkoumat na vlastní pěst, zmíníme jen nepatrný zlomek sortimentu, který v nás vzbudil největší emoce. Jde především o alkoholové dárky, které se budou hodit každému, kdo plánuje nezapomenutelného silvestra. Velmi zajímavé jsou především alkoholové variace klasických deskových a stolních her, které jsou určeny především dospělým. Zahrát si je mohou i děti, které ovšem místo „tvrdého“ popijí limonádu. Dokonalou atmosféru pak zaručí netradiční panáky a to ledově vychlazené či ve tvaru bomby.

Jezdit autem po stěně a utírat se stodolarovkami nebylo nikdy jednodušší

Na darcik.cz však najdete i normálnější dárky. Nebo vám snad přijde antigravitační autíčko, které dokáže brázdit i stěny a strop výjimečné? Mezi originální dárky patří i zboží v kategorii pro domácnost. Pokud vám ale v koupelně již vodotěsné hodiny visí, překvapeni nebude. Milovníkům záchodové siesty ale rozhodně pořiďte potištěný záchodový papír – ne každý se může pochlubit, že si utírá z…k Benjaminem Franklinem. Mohli bychom pokračovat dál, ale nejlépe uděláte sami, když se na darcik.cz vydáte hledat nejlepší originální dárek sami!