Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dárky

Krásný dáreček nemusí stát majlant

Patříte k těm, kteří si nechávají výběr vánočních dárků na poslední chvíli? Pokud oním momentem nemyslíte extrémní situace den, dva před Božím hodem, v tom případě právě nadešel. Do Vánoc už totiž příliš mnoho času nezbývá a pokud se chcete před svátky věnovat mnohem příjemnějším věcem, než je nakupování, měli byste si to letošní odbýt co nejdříve. Nejste-li milovníkem předvánočních tlačenic v přeplněných nákupních centrech, pravděpodobně se uchýlíte k nejoblíbenější formě nákupu – pěkně v teple a pohodlí domova, tak jak by to mělo v jednadvacátem století vypadat. V případě, že si v záplavě internetových obchodů nevíte rady a jen bezcílně bloudíte vyhledávači, poradíme vám.

Připravte své blízké na Silvestr

Máte-li omezený rozpočet a spíše než luxusní, preferujte levné dárky, mohl by se vám líbit Dárčik. Tedy internetový obchod darcik.cz, který nabízí široké spektrum praktických věcí i netradičních kousků, na které jinde nenatrefíte. A protože je výběr opravdu pestrý a vyplatí se ho prozkoumat na vlastní pěst, zmíníme jen nepatrný zlomek sortimentu, který v nás vzbudil největší emoce. Jde především o alkoholové dárky, které se budou hodit každému, kdo plánuje nezapomenutelného silvestra. Velmi zajímavé jsou především alkoholové variace klasických deskových a stolních her, které jsou určeny především dospělým. Zahrát si je mohou i děti, které ovšem místo „tvrdého“ popijí limonádu. Dokonalou atmosféru pak zaručí netradiční panáky a to ledově vychlazené či ve tvaru bomby.

Jezdit autem po stěně a utírat se stodolarovkami nebylo nikdy jednodušší

Na darcik.cz však najdete i normálnější dárky. Nebo vám snad přijde antigravitační autíčko, které dokáže brázdit i stěny a strop výjimečné? Mezi originální dárky patří i zboží v kategorii pro domácnost. Pokud vám ale v koupelně již vodotěsné hodiny visí, překvapeni nebude. Milovníkům záchodové siesty ale rozhodně pořiďte potištěný záchodový papír – ne každý se může pochlubit, že si utírá z…k Benjaminem Franklinem. Mohli bychom pokračovat dál, ale nejlépe uděláte sami, když se na darcik.cz vydáte hledat nejlepší originální dárek sami!