Svěřte rekonstrukci bytu profesionálům, nebudete litovat

Svěřte rekonstrukci bytu profesionálům, nebudete litovat

Toužíte po krásném bydlení, které bude stoprocentně odpovídat vašim představám? V tom případě se nevyhnete více či méně nákladné rekonstrukci. Dejte si však dobrý pozor a předem se zamyslete nad tím, jaký efekt rekonstrukční práce přinesou a zda mají smysl. Některé byty totiž nelze přestavět k obrazu majitelů ani za předpokladu nemalé investice. Neztrácejte čas a nervy, neriskujte, že stavební úpravy nakonec nevyjdou podle plánu a obraťte se na profesionály, kteří s vámi vše zkonzultují a navrhnou optimální a reální řešení. Odborníci z brněnské společnosti ALFA VERTICAL umí hnout panelem, a to doslova.

Jak bude transformace vašeho příbytku probíhat?

Na počátku rekonstrukce je konzultace a vytvoření návrhu. Následuje realizace projektu a vyřízení stavebního povolení. Poté se řemeslníci pustí do samotné rekonstrukce bytu Brno, v rámci které se postarají také o vyklizení stávajících prostor, bourání i odvoz suti a po vlastní rekonstrukci o montáž zařizovacích předmětů. Společnost ALFA VERTICAL realizuje kompletní rekonstrukční práce od A do Z. Od drobných stavebních úprav až po rekonstrukce bytového jádra Brno či generální rekonstrukce se změnou dispozic bytů (výřezy do panelů). Pokud nad budoucí podobou bydlení stále váháte a nemáte ucelenou představu, poradí vám specialisté z architektonické kanceláře. Připraví pro vás návrh s ohledem na estetiku, funkčnost a cenovou relaci.

Neztrácejte čas a nervy s úředníky

Nedílnou součástí dodávky je zhotovení projektové dokumentace a dodání revizní zprávy a prohlášení o shodě ke všem specializacím. Díky možnosti zastoupení vám odpadne nutnost nepříjemného a zdlouhavého zařizování na úřadech a družstvech. Veškeré další informace o službách a fotogalerii referencí najdete na webových stránkách Alfa Vertical s.r.o.

Publikováno: 27. 01. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: rekonstrukce bytů brno | výřezy do panelů brno