Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Svěřte rekonstrukci bytu profesionálům, nebudete litovat

Toužíte po krásném bydlení, které bude stoprocentně odpovídat vašim představám? V tom případě se nevyhnete více či méně nákladné rekonstrukci. Dejte si však dobrý pozor a předem se zamyslete nad tím, jaký efekt rekonstrukční práce přinesou a zda mají smysl. Některé byty totiž nelze přestavět k obrazu majitelů ani za předpokladu nemalé investice. Neztrácejte čas a nervy, neriskujte, že stavební úpravy nakonec nevyjdou podle plánu a obraťte se na profesionály, kteří s vámi vše zkonzultují a navrhnou optimální a reální řešení. Odborníci z brněnské společnosti ALFA VERTICAL umí hnout panelem, a to doslova.

Jak bude transformace vašeho příbytku probíhat?

Na počátku rekonstrukce je konzultace a vytvoření návrhu. Následuje realizace projektu a vyřízení stavebního povolení. Poté se řemeslníci pustí do samotné rekonstrukce bytu Brno, v rámci které se postarají také o vyklizení stávajících prostor, bourání i odvoz suti a po vlastní rekonstrukci o montáž zařizovacích předmětů.

Společnost ALFA VERTICAL realizuje kompletní rekonstrukční práce od A do Z. Od drobných stavebních úprav až po rekonstrukce bytového jádra Brno či generální rekonstrukce se změnou dispozic bytů (výřezy do panelů). Pokud nad budoucí podobou bydlení stále váháte a nemáte ucelenou představu, poradí vám specialisté z architektonické kanceláře. Připraví pro vás návrh s ohledem na estetiku, funkčnost a cenovou relaci.

Neztrácejte čas a nervy s úředníky

Nedílnou součástí dodávky je zhotovení projektové dokumentace a dodání revizní zprávy a prohlášení o shodě ke všem specializacím. Díky možnosti zastoupení vám odpadne nutnost nepříjemného a zdlouhavého zařizování na úřadech a družstvech.

Veškeré další informace o službách a fotogalerii referencí najdete na webových stránkách Alfa Vertical s.r.o.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Společnost Alfavertical mi dělala rekonstrukci bytového jádra v mém bytě v Brně a můžu jen doporučit. Již od začátku mě překvapila rychlost reakce na mou poptávku – příjemná paní na telefonu. Zařizovali mi vše potřebné a dokonce mi i doporučili úpravu udělat lehce jinak a teď jsem za to vděčný – jednalo se o výřez panelu. Dodrželi navržené termíny i cenu. Díky:) DOPORUČUJI