Sychravý podzim - čas na perfektní dovolenou

Sychravý podzim - čas na perfektní dovolenou

Patříte k jedincům, kteří mají permanentně sbalené kufry a nevynechají jedinou příležitost k poznávání nových míst a kultur? Pokud je pro vás klesající rtuť na teploměru impulsem k výpravě za teplem, nenechte se pobízet. Sychravý český podzim není dvakrát příjemný a podzimní dovolená v teplých krajích vás příjemně naladí na vánoční svátky. Jen si to představte – zatímco se budou vaši kolegové lopotit v práci, vy se budete opalovat na prosluněné pláži na některém z východoasijských ostrovů či v Karibiku. A abychom vám výběr dovolené usnadnili, doporučíme vám spolehlivého partnera , díky kterému proběhne vaše cestování bez jediné komplikace.

České cestovní centrum, váš partner na cestách

České cestovní centrum je cestovní agentura, která zprostředkovává zájezdy do více než stovky atraktivních destinací po celém světě. Spolupracuje s tuzemskými a německými cestovními kancelářemi a je schopna nabídnout luxusní zájezdy ze velmi nízké ceny. Služby Českého cestovního centra se ovšem neomezují jen na zahraniční zájezdy a pobyty, stejně snadno si díky něj můžete rezervovat chalupu u nás či na Slovensku, zajistit horskou expedici, cykloturistický výlet, objednat levné letenky, vstupenky na kulturní akce a pronajmou automobil. Doménou Českého cestovního centra je také pronájem dlouhodobých užívacích práv k rekreačním nemovitostem po celém světě (tzv. timeshare).

Zárukou profesionálních služeb a splněných závazků je dlouholetá tradice společnosti, jejíž kořeny sahají až do roku 1994. Cestování s Českým cestovním centrem je zárukou nezapomenutelných zážitků. Aktuální nabídku zájezdů a akcí najdete přímo na webu ceskecestovnicentrum.cz.

Publikováno: 20. 10. 2012

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: české cestovní centrum | dovolená | timeshare | zájezdy