Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Nečekejte s nákupem jarního obelečení a doplňte si šatník už teď

Zima je sice v plném proudu, ale co nevidět ji vystřídá jaro, kterého se nemohou dočkat především ženy. Za pár týdnů se sněhová pokrývka nadobro vytratí a nám nezbude, než udělat revizi v šatníku a sepsat si seznam věcí, bez kterých se během jarních měsíců rozhodně neobejdeme. Někteří z nás nelenili a prohrábli šatník v předstihu a nyní se nemohou dočkat, až se v obchodech objeví kousky pro letošní sezónu. Není na co čekat, oblečení si můžeme objednat třeba hned. Virtuální regály jsou plné celoročně a ceny zpravidla o několik desítek procent nižší, než v kamenných prodejnách. A abychom vás trochu nalákali, omrkli jsme aktuální nabídku nejoblíbenějších prodejců.

Tchibo není jen dobrá káva

Také si nedokážete představit den bez voňavé kávy Tchibo? Nejste sami, ovšem Tchibo nabízí i jiné kvalitní zboží, které je stejně výjimečné, jako populární nápoj. Tchibo cz katalog obsahuje bytové doplňky, nábytek, ale také boty a oblečení. Nabídka je omezena a pravidelně se mění – s nákupem proto nemeškejte. Plavky, které se vám zalíbily na první pohled, už za pár dní v e-shopu nebudou a to samé platí i o dalším zboží. Co na tom, že ho využijete za pár měsíců. Jednoduše ho na chvíli odložíte a hned, jak se rtuť na teploměru vyšplhá na adekvátní teplotu, vyrazíte do ulic. Limitovaný počet je naopak podstatnou výhodou a jistotou, že jen tak nenatrefíme na někoho stejně oblečeného. V sekci Tchibo výprodej navíc narazíte ne extrémně levné kousky.

Halens? Quelle!

Neméně zajímavá je i letošní nabídka od Halens. Cože? Halens dámská móda vám skutečně nic neříká? Dobrá, a co takhle Quelle? Společnost Halens sice bývalé Quelle odkoupila, ale nutno podotknout, že sortiment nikterak neutrpěl. Naopak – i dnes si můžete z pohodlí domova objednat kompletní garderóbu za velmi příjemné ceny. Tak na co ještě čekáte? Hurá nakupovat!