Móda

Nečekejte s nákupem jarního obelečení a doplňte si šatník už teď

Zima je sice v plném proudu, ale co nevidět ji vystřídá jaro, kterého se nemohou dočkat především ženy. Za pár týdnů se sněhová pokrývka nadobro vytratí a nám nezbude, než udělat revizi v šatníku a sepsat si seznam věcí, bez kterých se během jarních měsíců rozhodně neobejdeme. Někteří z nás nelenili a prohrábli šatník v předstihu a nyní se nemohou dočkat, až se v obchodech objeví kousky pro letošní sezónu. Není na co čekat, oblečení si můžeme objednat třeba hned. Virtuální regály jsou plné celoročně a ceny zpravidla o několik desítek procent nižší, než v kamenných prodejnách. A abychom vás trochu nalákali, omrkli jsme aktuální nabídku nejoblíbenějších prodejců.

Tchibo není jen dobrá káva

Také si nedokážete představit den bez voňavé kávy Tchibo? Nejste sami, ovšem Tchibo nabízí i jiné kvalitní zboží, které je stejně výjimečné, jako populární nápoj. Tchibo cz katalog obsahuje bytové doplňky, nábytek, ale také boty a oblečení. Nabídka je omezena a pravidelně se mění – s nákupem proto nemeškejte. Plavky, které se vám zalíbily na první pohled, už za pár dní v e-shopu nebudou a to samé platí i o dalším zboží. Co na tom, že ho využijete za pár měsíců. Jednoduše ho na chvíli odložíte a hned, jak se rtuť na teploměru vyšplhá na adekvátní teplotu, vyrazíte do ulic. Limitovaný počet je naopak podstatnou výhodou a jistotou, že jen tak nenatrefíme na někoho stejně oblečeného. V sekci Tchibo výprodej navíc narazíte ne extrémně levné kousky.

Halens? Quelle!

Neméně zajímavá je i letošní nabídka od Halens. Cože? Halens dámská móda vám skutečně nic neříká? Dobrá, a co takhle Quelle? Společnost Halens sice bývalé Quelle odkoupila, ale nutno podotknout, že sortiment nikterak neutrpěl. Naopak – i dnes si můžete z pohodlí domova objednat kompletní garderóbu za velmi příjemné ceny. Tak na co ještě čekáte? Hurá nakupovat!