Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Bazénové lemy a dlažby – bez nich se bazén neobejde!

Významný podíl na tom, jak zapuštěný bazén zapadne do koloritu zahrady, nemá jen jeho tvar. Klíčovou roli totiž hraje nejen samotný bazén, ale také jeho zakončení, tedy bazénový lem. A samozřejmě i plocha kolem bazénu, nejčastěji dlažby. My jsme se zaměřili na sortiment lemů a dlažeb, které nabízí česká rodinná firma a vyhlášený specialista na bezpečností zakrytí bazénů, společnost TERMOBAZÉNY s.r.o. Lemy a dlažby snoubí estetiku s odolností a věříme, že zaujmou i vás.

Společnost TERMOBAZÉNY s.r.o. nabízí bazénové lemy a dlažby v následujících variantách:

Betonový lem a dlažba STONEAGE

Model STONEAGE není krokem zpět do doby kamenné. Naopak jde o vytříbený architektonický beton, který je věrnou imitaci kamene a mnoha jiných stavebních materiálů. Hodí se do exteriéru i interiéru a je k mání v mnoha barevných variantách. Mimo jiné se využívá i pro výrobu replik antických plošných dlažeb a kolem vašeho bazénu se bude jistě vyjímat.

STONEAGE

Betonový lem a dlažba WOODSTYLE

A teď něco pro dřevomilce. TERMOBAZÉNY s.r.o. má v nabídce také bazénový lem a dlažbu WOODSTYLE, ovšem nenechte se zmást názvem. Opět jde o beton, který je ovšem stylizován do podoby dřeva a evokuje přírodní dojem. Lem a dlažba jsou plně probarveny a impregnovány již ve výrobě, což pro vás znamená jediné – nebudete se muset starat o povrchovou úpravu. Certifikát TX Active oceníte především v městských oblastech, materiál je vysoce odolný znečištění a vůči agresivním látkám, které se v ovzduší běžně vyskytují. Vydrží opravdu dlouho jako nový.

WOODSTYLE

Umělý pískovec

To nejlepší jsme si nechali nakonec. Pro mnohé jsou bazénové lemy a dlažba z umělého pískovce ideální variantou, protože nabízí spoustu podstatných výhod. Umělý pískovec je nejen krásný a vysoce odolný (dokonce i vůči extrémním mrazům), ale zároveň velmi bezpečný. Povrch je protiskluzový, což oceníte především v případě, že se kolem bazénu pohybují malé děti. Barevný odstín pískovce perfektně kontrastuje s modrou barvou bazénu a působí naprosto přirozeně. A aby toho nebylo málo, je příjemný na dotek.

Zajímají vás další informace? Najdete je na www.termobazeny.cz!