Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Termoizolační nátěr Maxitherm: Úspora tepla a eliminace nebezpečných plísní

Hledáte cenově dostupný a přitom maximálně efektivní způsob, jak dosáhnout výrazné tepelné úspory? Vsaďte na populární termoizolační nátěr Maxitherm. Léty prověřená fasádní a interiérová termoizolační barva omezující tepelné úniky se mimo jiné často využívá také v souvislosti s odstraněním plísní na zdech – má významné antikondenzační účinky a eliminuje příčinu vzniku plísní.

Termoizolační nátěr Maxitherm je odolný, zdravotně nezávadný a prodyšný. Stačí si vybrat z pestré palety barev a docílit výsledku, který přesně odpovídá vašim požadavkům. Aplikace je snadná a zvládnete ji i bez pomoci odborníků.

Jak termoizolační nátěr Maxitherm funguje?

Jak může barva zabránit únikům tepla? Jednoduše – obsahuje duté mikroskopické sklokeramické kuličky o velikosti cca 10 – 100 mikronů, které odráží teplo (až 87 % oproti 30 % u klasického povrchu) a dobře izolují. Jsou rozptýleny ve vysoce kvalitní elastomerické bázi, která zajišťuje jejich rovnoměrné rozložení po povrchu zdiva. Maxitherm díky svému speciálnímu složení zvyšuje povrchovou teplotu zdiva, zabraňuje vzniku tepelných mostů a snižuje náklady za vytápění.

Maxitherm se používá k nátěrům venkovních fasád, které chrání před UV zářením a povětrnostními vlivy. V interiérech se aplikuje na obvodové zdivo, respektive na stěny, jimiž uniká teplo a na nichž se tvoří plísně. Nátěr je populární napříč všemi zeměpisnými šířkami – v jižních státech se používá také na chlazení budov – v průběhu teplých měsíců totiž naopak zabraňuje přílišnému pronikání tepla směrem dovnitř a přehřívání interiéru.

Lepší než přípravky proti plísním

Na Maxitherm nedají dopustit ani lidé, kteří léta sváděli boj s plísněmi. Pomocí klasických přípravků sice lze plísně dočasně odstranit, nikoliv však příčinu jejich vzniku. Pokud neodstraníte příčinu, plísně se periodicky vracejí zpět. Maxitherm funguje jinak – odstraňuje příčinu plesnivění (tepelné mosty) a tím zajišťuje skutečně dlouhodobý protiplísňový efekt. Nátěr má výrazné antikondenzační účinky, zabraňuje vlhnutí zdiva a tvorbě karcinogenních plísní.

Chcete-li se o termoizolačním nátěru Maxitherm dozvědět další informace, pokračujte na stránky výrobce www.maxitherm.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.