BMW řady 3 představuje na počest 40. výročí nové modely

BMW řady 3 představuje na počest 40. výročí nové modely

Mnichovská automobilka BMW přichází s modernizovanou řadou 3. Jelikož se od roku 1975 prodalo na 14 milionů kusů, stala se řada 3 nejprodávanějším modelem značky BMW. Sportovní sedan pyšnící se svou dynamikou, hospodárností a nadčasovým vzhledem dostal nový kabát po motorové i kosmetické stránce. Tříválec, který byl nově zasazen do motorového prostoru BMW 3, slibuje větší výkon.

BMW 3 – nejprodávanější model této automobilku

BMW 3 již čtyřicet let upozorňuje na své ojedinělé dynamické schopnosti. Ve srovnávacích testech, na okruhu, ba dokonce i při každodenním používání je toto vozidlo na půdě se sportovně přizpůsobenými automobily střední třídy špičkou. Když zadní pohon obohatil inteligentní pohon všech kol BMW xDrive, dostal se tento model ještě více do popředí. Chloubou omlazených modelů BMW 3 Sedan a BMW 3 Touring je ukázková hodnota spotřeby paliva, přestože jsou vozidla sportovně laděná. Svým atraktivním designem s nádechem elegance nenechá BMW řada 3 chladného žádného milovníka rychlých aut.

Kosmetické úpravy exteriéru

Kosmetické úpravy exteriéru se redukovaly na retuše přední části. Nový nárazník přinesl modernizaci oblasti mlhových světel a došlo k rozšíření krajních sacích otvorů. Naprostou novinkou jsou full-LED reflektory, za které si však musíte připlatit. V neposlední řadě za zmínku stojí nově tvarovaná zadní světla s LED diodami. A kompletní design zastřešuje zadní nárazník s agresivním tvarem. Viditelnost zdokonaluje asistent dálkových světel, jehož činností je kombinovat funkci potkávacích a dálkových světel tak, aby nebyl oslněn protijedoucí řidič. Změn je mnohem více a povšimnete si jich ihned po usednutí za volant tohoto elegantního vozidla. S omlazenými modely BMW 3 Sedan a BMW 3 Touring bude jízda jedna radost. Jedním z prodejců automobilů značky BMW je společnost MACH MOTORS s.r.o., která sídlí v Českých Budějovicích.

Publikováno: 09. 06. 2015

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: nové bmw 3