Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Elektronika

Rpair.cz: Nejrychlejší opravy telefonů v Praze

Máte smartphone? Hloupá otázka. Předpokládáme, že pomalu přirůstá k vaší ruce. Ostatně proč ne, díky chytrým telefonům je spousta věcí jednodušší. Polemiku o jejich přínosu si ale necháme na jindy a dnes se zaměříme na krizovou situaci, kdy mašinka vypoví službu. Možná si to raději nepřipouštíte, ale i váš elektronický mazlík může začít stávkovat. Anebo ještě hůř, spadne vám na zem a upadne do kómatu. V případě levného modelu se oprava nemusí vyplatí, nicméně u smartphonů střední a vyšší třídy většinou ano. Zkušení servisáci hravě vymění téměř jakýkoliv komponent. Jenomže co když se bez telefonu neobejdete a nemůžete čekat několik dní?

Chcete mít svůj smartphone zpátky do 24 hodin?

Ve většině servisů trvá oprava minimálně několik dní. Naštěstí existují výjimky, které zajistí opravu mnohem rychleji. A vůbec nejrychlejší opravy telefonů  nabízí společnost rpairme.cz s.r.o. Co byste řekli na to, kdybyste měli svůj smartphone zpátky do 24 hodin od objednávky?

Rpairme je ve svém segmentu průkopníkem. Oproti konkurenci nabízí kvalitní, velmi levné a mimořádně rychlé opravy telefonů. Služba funguje v rámci Prahy, a to následujícím způsobem:

1. Objednávka – na webu vytvoříte objednávku, v rámci které upřesníte model a předpokládaný rozsah opravy.

2. Vyzvednutí kurýrem – zanedlouho si pro telefon přijede kurýr, který jej dopraví to servisu. Nikam nebudete muset chodit.

3. Oprava – vyškolený technik smartphone opraví a vy budete o stavu průběžně informováni SMS zprávou. Oprava nepotrvá déle než 24 hodin a v praxi jsou zákazníci bez telefonu cca 5 hodin.

4. Doprava až k vám domů – opravený telefon vám opět přiveze kurýr.

13618-ogimage

Zdá se vám to příliš snadné? Jenomže přesně taková je filosofie rpairme. Ať už vás rozhodil rozbitý displej, mikrofonem, foťákem, tlačítky nebo třeba baterií, spolehněte se na rychlou a zároveň velmi levnou opravu. Zároveň počítejte také s pozáručním servisem. Další informace najdete na rpair.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *