Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Finance

Když v bance s žádostí o půjčku nepochodíte…

Hledáte způsob, jak se co nejrychleji dostat k penězům, ale nenapadá vás nic jiného, než si někde půjčit? Pokud je úvěr skutečně tou poslední možností, která vás může zachránit, měli byste se mít na pozoru. Nejlepším (a tedy nejbezpečnějším) řešením je samozřejmě půjčka v bankovním sektoru. Banky vám půjčí menší i větší částky s poměrně malým úrokovým navýšením a navíc se s nimi můžete domluvit na velmi dlouhém splátkovém kalendáři. Zkrátka idylka. Ovšem pouze za předpokladu, že prokážete dostatečnou bonitu a navíc nemáte zápis v obávaném registru dlužníků. V opačném případě vám nezbude, než se po penězích porozhlédnout jinde. Hurá do nebankovního segmentu!

I v nebankovní sféře je spousta spolehlivých věřitelů

Na soukromé investory raději rovnou zapomeňte. Ti sice slibují hory doly, ale většina transakcí končí přinejlepším několikatisícovým poplatkem za zprostředkování půjčky a penězi v nedohlednu…Nemusíte však zoufat, i v nebankovní sféře se pohybuje celá řada prověřených a dlouhodobě působících společností, které vám poskytnou půjčku za podobných podmínek, jako banky. Skvělým příkladem je Home Credit půjčka, která je dostupná i klientům, kteří u bankovního věřitele nepochodili. Jediným předpokladem k získání půjčky je pravidelný (byť malý) příjem a samozřejmě plnoletost.

Specifika Home Credit půjčky

Home Credit půjčka se pohybuje od 10.000 do 150.000 Kč a lze o ni zažádat online. Jednoduše vyplníte dotazník a počkáte, až věřitel žádost předběžně schválí. Hned poté vám zavolá některý ze zaměstnanců společnosti a domluví si s vámi termín osobní schůzky. Ta může proběhnout u vás doma a ihned po podpisu smlouvy získáte požadovaný finanční obnos. Výši splátek vám pomůže spočítat Home Credit půjčka kalkulačka, díky které budete ihned vědět, zda požadovaný úvěr příliš nezatíží váš rozpočet. Splátky je možno rozvrhnout od 12 do 84 měsíců, při čemž půjčku samozřejmě možno pojistit pro případ platební neschopnosti.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *