Tip pro muže: Jak být výkonnější v posteli?

Tip pro muže: Jak být výkonnější v posteli?

Mezi hlavní pilíře spokojeného vztahu patří kvalitní milostný život. Jenomže zatímco na počátku „to“ jde tak nějak samo a bez jakýchkoliv problémů se zvládnete milovat i několikrát denně, časem jiskření vyprchá. Spousta mužů se navíc potýká s nejrůznějšími fyziologickými problémy, které mohou vést k poruchám erekce, příliš rychlé ejakulaci nebo jen celkovému snížení sexuální výkonnosti. Na vině může být také stres a další zabijáci postelových hrátek. Dostali jste se do podobné šlamastiky i vy a nevíte, jak z toho ven? Nevěšte hlavu, existují pomocníci, díky kterým se ze střídačky vrátíte zpět do hry a zabodujete!

Jsou i efektivnější pomocníci než viagra

Předtím, než si skočíte do lékárny pro klasickou „modrou pilulku“, na chvíli zadržte. Na trhu je mnohem širší spektrum přípravků, které mají srovnatelné nebo dokonce ještě lepší účinky. Za zmínku stojí doplňky stravy značky Valvani. Pro dlouhodobé zlepšení sexuální výkonnosti jsou jako stvořené tablety na erekci AndriMax. Působí na tkáně cév a pohlavního orgánu a zajistí rychlé a dlouhotrvající prokrvení. Maximální podpora erekce vás příjemně překvapí! Produkty Valvani se vyrábí v České republice, jsou notifikovány na Ministerstvu Zdravotnictví a mají veškeré certifikace o zdravotní nezávadnosti od Státního Zdravotního úřadu. A i to je důvod, proč neriskovat nákupem o něco levnější konkurence, která příslušné certifikace nemá a může se negativně podepsat na vašem zdraví. Valvani momentálně nabízí produkty Andrimax ve formě kapslí, ale také jako tekutou směs. Seženete je ve specializovaných prodejnách, ale také online na www.bytfit.cz. V e-shopu natrefíte i na tablety Volume 500 a Size Gain Plus značky 500cosmetics. Také ony jsou skvělým pomocníkem pro udržení perfektního sexuálního vztahu – podporují mužskou plodnost, chrání buňky před oxidačním poškozením a obsahují pouze přírodní látky.

Vůni mužských feromonů žádná neodolá

A když už budete na nákupu doplňků stravy na zlepšení erekce a sexuální výdrže, mohly by se vám hodit také feromony pro muže. Mezi nejprodávanější parfémy obsahující feromony patří Love and Desire a SexUP Aphrodisiac. Díky těmto přípravkům budete pro opačné (i stejné) pohlaví přitažlivější, atraktivnější a charismatičtější. Harmonii vonných tónů grapefruitu, listu břízy, cypřiše či šalvěje nikdo neodolá!

Publikováno: 17. 02. 2015

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: feromony pro muže | podpora erekce