Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dárky

Tipy na vánoční dárky 2014

Přiznejme si to. Do nejkrásnějších svátků sice pár měsíců zbývá, ale čas plyne jako voda. Ani se nenadějeme a opět budeme v kruhu svých nejbližších strojit stromeček, péct cukroví a nasávat nezaměnitelnou atmosféru. Pokud patříte k lidem, kteří si nechávají nákup dárečků na poslední chvíli, udělejte to letos jinak. Předejděte předvánočnímu shonu a obstarejte dárky s předstihem. Připravili jsme pro vás inspirativní tipy na dárky, se kterými rozhodně nešlápnete vedle.

1. LEGO

Legendární stavebnice LEGO je klasika, která dělá radost již po několik generací. Alespoň jedna stavebnice by rozhodně neměla chybět ani vašim dětem. Prozkoumejte aktuální katalog a vybírejte. Bude to stylová středověká tvrz, model vesmírné lodi ze Star Wars, nebo něco úplně jiného? Ať už vaše volba padne na kteroukoliv stavebnici, úspěch předem zaručen!

LEGO

2. Longboard

Skateboarding je prima, ale současným trendům velí tak trochu jiná prkna. Na U-rampě toho s longboardem příliš nezmůžete, ale na pohodovou jízdu městem je bezkonkurenční. Nenechte se zmást dojmem, že jde o ryze teenagerský dárek. Projížďkou na longboardu nepohrdne ani rebel s dřívějším datem narození. Longboardy se letos zařadí mezi nejprodávanější vánoční dárky vůbec.

Longboard

3. Šperkovnice

Ženu potěšíte šperkem, ale co když jich má tolik, že je nestíhá nosit? Darujte ji šperkovnici, která ji na poklady poskytne dostatek perfektně organizovaného prostoru. Zapletené řetízky, nepřehledná změť prstenů a náušnic… díky šperkovnici nic podobného nehrozí. A když ke šperkovnici přihodíte pěkný šperk, určitě se obdarovaná zlobit nebude.

Šperkovnice

4. Relaxační pobyty

Čím potěšit starší rodiče, kteří si na dárky příliš nepotrpí? Vyřešte to šalamounsky a dopřejte jim poukázku na pobyt v lázních nebo wellness víkend. Co třeba pivní lázně nebo čokoládová masáž? Možností je spousta, stačí si vybrat!

Tip na závěr

Nestačí vám to? Další tipy na vánoční dárky najdete na porovnávači cen zboží hledejceny.cz, kde načerpáte spoustu inspirace a zároveň se dozvíte, kde danou věc najdete za nejnižší cenu. Proč zbytečně zatěžovat rozpočet, když to jde levněji? Tak šťastné a veselé!