Kde seženete kovové skříně, ponky a další vybavení pro dílnu?

Kde seženete kovové skříně, ponky a další vybavení pro dílnu?

Zařizujete kancelář, dílnu či provozovnu? Anebo vás nadřízený pověřil, abyste sehnali vybavení do firmy? Tak či tak se budete muset poohlédnout po dodavateli, který vám nabídne kvalitní a přitom cenově dostupné řešení. Že nikoho takového neznáte? V tom případě se obraťte na firmu Profi Light CS v.o.s., která nabízí širokou škálu produktů pro vybavení dílen, provozoven, kanceláří, ordinací a čekáren. Nedílnou součástí sortimentu je i venkovní mobiliář a další sortiment. V následujících řádcích se zaměříme na vybavení pro vaši dílnu.

Ponky do garáže i dílny

Dílenský nábytek musí být především praktický a odolný. Středobodem každé dílny bývá pracovní stůl neboli ponk. V nabídce internetového obchodu All4.cz najdete množství různých variant, které se liší typem konstrukce, velikostí pracovní plochy i materiálem. V ucelené řadě dílenských stolů nechybí modely s šuplíkovými nebo skříňovými kontejnery, stoly z deskami z masivní sprárovky, tvrzeného PVC nebo dřevotřísky.

Kovové skříně všeho druhu

V dílně by neměly chybět ani kovové skříně. V případě All4.cz se opět můžete spolehnout na široké spektrum konstrukčních řešení vhodných do dílenských provozů, a to s různou nosností polic podle účelu využití. Kovové skříně vám poslouží pro uložení dokumentů i nářadí. Spisové plechové skříně jsou k mání i s žaluziovými dveřmi. Do laboratoří a ordinací jsou vhodné kovové skříně s prosklenými dveřmi.

Na nákup nebudete sami

Společnost Profi Light CS v.o.s. dodává také kvalitní regály a vybavení skladů, dílenské jeřáby, svěráky a svorky, pracovní světla, závěsné panely na nářadí, hevery a spoustu dalšího vybavení nejen pro dílnu. S výběrem vám vždy ochotně poradí kvalifikovaný pracovníci. Vše je skladem a připraveno k expedici do 24 hodin.

Publikováno: 25. 03. 2016

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: vybavení pro dílnu