Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Instalatér je domácí všeuměl

Dětský sen chlapců stát se instalatérem se u mnoha z nich v průběhu let promění ve skutečnost. Řemeslo má totiž zlaté dno a to instalatérské si najde svoje uplatnění v každé části domu. Dobrý řemeslník se zároveň nemusí bát o nedostatek pracovních příležitostí. Poptávky jsou rozhodně vyšší, než nabídky.

Žádná domácnost se bez něho neobejde. Instalatér se věnuje činnostem, jako jsou výměna, montáž a opravy toalety, vodovodních baterií, umyvadel, opravy a výměny sifonu, instalace praček a myček, výměny a montáž pračkových, rohových a redukčních ventilů, vodoměrů a podružných vodoměrů, rychlá výměna a montáž bojlerů, kompletní rozvody vody a odpadů. Instalatér zvládá i čištění odpadů a rekonstrukci bytových jader.

Specialista na havarijní stavy

Čas od času je tak jeho náplní řešení havarijních stavů, kdy neodtéká vana, nebo se ucpe záchod, v nejhorším případě prasknou stupačky a jejich obsah se vylije naprosto všude. Instalatér Praha se ničeho nezalekne a přispěchá vám na pomoc sedm dní v týdnu. Ke každému klientovi přistupuje individuálně a slovo „nejde“ nezná.

Každý problém má své řešení. A právě proto má Instalatér Žák Praha spoustu spokojených zákazníků a dobrých referencí. Kromě instalatérských prací a čištění odpadů nabízí i topenářské práce. V portfoliu prací je výměna a montáž radiátorů, montáž a oprava radiátorových ventilů, havárie na rozvodech topení, výměny expanzních nádob a pojistných ventilů, rekonstrukce topení a montáže rozvodů.

Služby v hlavním městě

Firma Instalatér Praha Žák působí na celém území hlavního města. V lokalitách Praha 3, Praha 4, Praha 7, Praha 8, Praha 9 a Praha 10 u vás může být již během pár hodin. Je tu pro vás každý den v týdnu a platit můžete jak v hotovosti, tak platební kartou. Pracovníci jsou zdatní v anglické konverzaci, proto není problém vykonávat činnost i u cizinců žijících v Česku.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *