Topenářství České Budějovice – to jsou instalatérské služby Romana Hrubeše

Topenářství České Budějovice – to jsou instalatérské služby Romana Hrubeše

Svěřte topení, vodu, rozvody vzduchu i kanalizace profesionálům. Instalatérské a topenářské práce, montáže i řešení problémů či dokonce havárií patří vždy do rukou specialistů.

Když potřebujete teplo

Hledáte-li topenářství České Budějovice, oslovte Romana Hrubeše. Jeho firma pro vás zajistí instalaci, ale i nákup veškerých typů kotlů. Ať jde o plynové, elektrické, na dřevo, brikety, štěpku, pelety i uhlí. Je schopna vám nainstalovat i kombinované kotle. Poptat lze navržení a instalaci podlahového topení, solárních panelů, průtokových a akumulačních systému. Součástí služeb je rovněž instalace krbových kamen a komínových vložek, včetně kombinace těchto lokálních vytápěcích systémů s jinými typy topení. Součástí služeb je rovněž instalace rekuperace tepla zejména pro nízkoenergetické a pasivní domy.

Když potřebujete vodu či vyřešit odpady

Další práce, které patří výhradně do rukou profesionálů, jsou rozvody vody. Vodoinstalace České Budějovice rovněž provádí společnost Romana Hrubeše. Služby zahrnují vše od vodovodní přípojky, přes kompletní rozvody v celém objektu. Tedy od připojení se ke zdroji vody až po baterii. Součástí je instalace sanity (umyvadel, sprchových koutů, van, toalet), ale i připojení bojlerů, průtokových ohřívačů či třeba propojení se slunečními kolektory. Firma provádí též instalaci kompletních rozvodů kanalizace, včetně realizace přípojek či instalaci septiků a jímek.

Když potřebujete rozvody pro své podnikání

Rozvody vzduchu České Budějovice využijí především dílny a průmyslové provozy. Roman Hrubeš se specializuje na vzduchové a tlakové rozvody učené pro technické plyny, jako je kyslík, argon a jiné. Využijí jej servisy, výrobní haly i dílny. Další službou je realizace vzduchových ventilačních rozvodů v komerčních objektech a budovách. Poptat máte možnost návrh řešení, montáž i následnou údržbu těchto systémů.

Revize pro soukromníky i firmy

Určitě je důležité zmínit, že kromě řešení havárií firma nabízí i pravidelné revize elektrických a plynových kotlů, kotlů na tuhá paliva, solárních systémů, průtokových ohřívačů, bojlerů, tepelných čerpadel, solárních systémů a dalších zařízení.

Publikováno: 18. 11. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam