Potřebujete náhradní díly Zetor? Seženete je i pro UŘ I

Potřebujete náhradní díly Zetor? Seženete je i pro UŘ I

Traktory jsou v zemědělství, lesnictví i mnoha dalších oborech činnosti zcela nepostradatelnými pomocníky. To dobře ví každý, kdo se některému z těchto odvětví věnuje. A mezi ty nejoblíbenější značky v České republice jednoznačně patří Zetor.

Zetor má dlouhou tradici. A velké oblibě se těší zcela zaslouženě

Ti, kdo se narodili ještě před Sametovou revolucí, mají právě Zetor zapsaný do paměti jako nedílnou součást koloritu venkova. Cizí ale není ani těm mladším. Na našich polích dnes jsou dnes sice k vidění i stroje zahraničních značek, Zetorů je však stále nezanedbatelné procento. A zdaleka ne jen těch nových se zaoblenými tvary; svou práci odvádí také nemálo Zetorů patřících do unifikované řady I. Její historie se datuje od roku 1957 a vyráběla se dlouhá desetiletí. Během tohoto období samozřejmě docházelo k vylepšování. V rámci UŘ I tak byla vyrobena celá řada typů Zetoru včetně dvou viničních modelů. A přestože Zetor vyráběl i další typy traktorů, právě ty z unifikované řady I byly nejběžněji používané. Patříte mezi majitele některého z nich a rozhodně jste s jeho vlastnostmi spokojeni? Pak je tomu tak i díky tomu, že se patřičně staráte o údržbu svého traktoru. A zaručeně u něj čas od času i měníte některé díly.

Kde pořídit náhradní díly Zetor?

Zetor má pro české zákazníky velkou výhodu v tom, že se jedná o tuzemskou firmu. Náhradní díly Zetor lze proto sehnat mnohem snadněji než ty pro zahraniční stroje. To se netýká jen nových modelů; k dispozici stále jsou i náhradní díly pro Zetory staršího data výroby. Dokonce ani nemusíte hledat kamennou prodejnu, případně kontaktovat výrobce. Náhradní díly Zetor snadno objednáte přes internet přímo z kanceláře nebo z pohodlí domova. Vždy tak bez zbytečných obtíží snadno zajistíte vše nezbytné pro realizaci potřebných oprav.

Publikováno: 13. 08. 2020

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam