VELS: Specialista na průmyslové váhy a manipulační techniku

VELS: Specialista na průmyslové váhy a manipulační techniku

Hledáte spolehlivého partnera v oblasti vážení, dávkování, balení a jiné manipulace s materiálem? Výběr dodavatele nepodceňujte – bude mít zásadní vliv na další průběh vašeho podnikání. Nechcete-li šlápnout vedle obraťte se na společnost VELS vážící elektronické systémy s.r.o., která je na českém trhu od roku 1996. Zavedená firma nabízí široký sortiment průmyslových vah a manipulační techniky, jakožto i kompletní zařízení nebo jednotlivé komponenty určené k mísení, plnění a pytlování materiálu.

Spolupráce se specialisty se vyplatí

Společnost VELS založili odborníci, kteří mají s dodávkami technických zařízení bohaté zkušenosti. Během své téměř dvacetileté historie firma získala nespočet dlouhodobých zákazníků, a to nejen z chemického a potravinářského průmyslu. Oproti většina konkurenčních prodejců VELS zajišťuje také dodávku ucelených systémů navržených dle specifických potřeb zákazníků. Patříte mezi ně i vy? Nedělejte kompromisy a nechte si vyrobit efektivní systém. Portfolio zařízení čítá průmyslové váhy všech typů. VELS dodává plošinové, pásové, paletové, průtočné a pytlovací váhy. Sortiment manipulační techniky obsahuje pásové a šnekové dopravníky, manipulátory pytlů a sudů, ale také šnekové dávkovače a systémy určené k vyprazdňování obřích vaků.

Snímače a technické komponenty

Zmínili jsme, že VELS nedodává pouze průmyslové váhy, manipulační techniku a balící systémy – součástí komplexního portfolia je také dodávka jednotlivých prvků a komponentů. Za zmínku stojí špičkové snímače zatížení značek Hottinger Baldwin Messtechnik a vishay Tedea-Huntleigh. V kategorii snímačů najdete prvky pro centrické i extentrické zatížení, stejně jako snímače pro speciální použití. S prázdnou neodejdete ani v případě, že sháníte vážící procesory a převodníky. Další informace a o produktech najdete na www.vels.cz.

Publikováno: 07. 07. 2015

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: průmyslové váhy