Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Nebankovní půjčka pro podnikatele: Může vám usnadnit začátky podnikání

Podnikatelé to u nás nemají na růžích ustláno. Bez počátečního kapitálu se firma rozjet nedá a začínajícím byznysmanům tak nezbývá, než si peníze někde půjčit. Ale na koho se obrátit, když se k vám banka obrátí zády, protože nemůžete doložit výši příjmu? Bez posledního daňového přiznání u většiny bankovních institucí nezískáte ani kreditní kartu či kontokorent. Přesto existuje možnost, jak si půjčit alespoň menší částku – nebankovní půjčka pro podnikatele bez doložení příjmu. Jaká jsou její specifika?

Musíte se spokojit s menší částkou

Současná legislativa je ohledně půjčování přísná a nebankovní poskytovatelé úvěrů jsou pod drobnohledem ČNB. Již nestačí pouze živnostenský list, musí si vyřídit licenci a disponovat základním kapitálem ve výši 20 mil. korun. Pro spotřebitele to znamená mnohem bezpečnější půjčování, ale také přísnější kritéria schvalování.

Rychlá nebankovní půjčka bez doložení příjmu pro podnikatele je nyní jednou z mála možností, jak získat alespoň menší obnos i bez nutnosti doložení výše příjmu. Výše těchto mikroúvěrů se pohybuje do výše přibližně 10 tisíc korun a doba splatnosti činí zhruba měsíc. Chcete-li si půjčit vyšší částku, budete se muset osvědčit jako bezproblémový dlužník. Úvěrové společnosti spolehlivým klientům obvykle navyšují limit.

Jaké jsou výhody a nevýhody rychlých nebankovních půjček?

Nebankovní půjčky pro podnikatele jsou dostupné a vyřízení netrvá déle než několik minut. Proces probíhá online a většinou stačí vyplnit formulář s žádostí. Doložení příjmu není potřeba a stejně tak ani prověřování v registrech dlužníků. K nevýhodám patří vyšší úrok a krátká doba splatnosti.

Díky rychlé nebankovní půjčce vyřešíte problém s cashflow nebo si za peníze pořídíte nezbytné vybavení. Přestože nejde o závratnou částku, může vám výrazně usnadnit podnikatelské začátky.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.