Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zahrada

Travní koberec aneb perfektní trávník rychle a bez námahy

Víte, co je vizitkou každého domu? Zahrada. A vizitkou každé zahrady je perfektně vypadající trávník. Pokud jste při pohledu na ten svůj zjistili, že má do dokonalosti daleko a toužíte po novém zeleném koberečku, který bude vaše bydlení reprezentovat a umocní celkovou atmosféru, máme pro vás elegantní a velmi rychlé řešení. Proč namáhavě pěstovat nový trávník, když si můžete nechat položit travní koberec?

Co je to travní koberec?

Travní koberec je „hotový“, tedy předem vypěstovaný trávník, který je následně nařezán speciálním strojem na plochy požadované velikosti a svinut i potřebným drnem. Srolovaný pás vám prodejce dopraví až domů, kde provede jeho pokládku na předem připravenou půdu. Po uplynutí několika málo dní můžete nový trávník plně zatížit a využívat jej, jako by na vaší zahradě rostl od nepaměti.

Toužíte-li po opravdu špičkovém trávníku, vsaďte na travní koberce Bula. Firma Zahrady Bula používá nejkvalitnější travní směs a o trávník intenzivně pečuje. Expedice a pokládka je blesková a vy tak můžete mít nový trávník za pár hodin. Travní koberce Bula jsou vhodné českých klimatických podmínek a díky odbornosti a letitým zkušenostem pracovníků je lze položit na všechny typy zahrad i jiných ploch. Samozřejmostí je i odborné poradenství – chcete-li, aby vám nový koberec vydržel co nejdéle, budete o něj muset pečovat.

Výhody travního koberce v kostce

Díky travním kobercům se okamžitě zbavíte prachu a bahna kolem domu a využijete i v případě okamžité potřeby protierozního opatření. Kvalitní směs, kterou nabízí Zahrady Bula, je vysoce odolná proti plevelům, je stejnoměrně hustá a lze ji položit během celého vegetačního období. Pokládka je možná na téměř jakoukoliv plochu a to dokonce i na tu, kterou budete často a náročně využívat.

Kolik vás to bude stát?

Možná vás překvapí, že cena za travní koberec je v porovnání s náklady, které by si vyžádalo pěstování přirozeného trávníku ve stejné kvalitě, nižší. Kobercový trávník se opravdu vyplatí a chcete-li znát přesný odhad ceny, zažádejte si o něj přímo u firmy Zahrady Bula na www.travni-koberce-praha.cz.

Travní koberec