Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dárky

Koho a jak potěšit fotohrnečkem?

Fotohrneček je krásný dárek, kterým potěšíte téměř kohokoli. Je to ale dárek stokrát jinak. Každý má svou vlastní hodnotu a zahřeje nejen čaj uvnitř, ale i hrníček u srdce. Blíží se doba obdarovávání, můžete se teď inspirovat, koho a jak by hrneček s fotkou mohl potěšit. Potisk hrnků je totiž stále oblíbenějším způsobem, jak potěšit blízké.

Dárek pro maminku

Když se maminky musí po několika letech s dětmi vydat do práce, už každý den počítají hodiny a myslí na své ratolesti. Pokud necháte na hrníček natisknout fotografii dětí, maminka bude mít své raubíře v práci stále na očích, jako by tam byli s ní. Hrneček může využít v kanceláří na tužky nebo si do něj o pauzách uvařit kávu.

Dárek pro tatínka

I tatínka určitě potěší fotografie jeho dětí. Možná by ale také ocenil například fotografii na jeho milované motorce nebo s drahým autem. Přizpůsobte zkrátka jeho hrneček jeho hobby. Někteří tatínkové ocení fotografii se svým rybářským úlovkem, jiní s hudební kapelou.

Dárek pro manžela

Svému milému můžete udělat radost, hrnečkem s vaší párovou fotografií, nebo se trochu odvázat a nechat se vyfotit jen pro něj.

Dárek pro manželku

Partnerku vždy potěší, když vyberete povedené párové fotografie, nebo třeba fotografie celé rodiny. Můžete také ale nechat vyrobit párové hrnečky, které k sobě budou pasovat. S každým douškem si na vás vaše drahá polovička vzpomene, i když budete zrovna daleko od sebe.

Dárek pro babičku a dědečka

Prarodiče jistě ocení hrnek s fotkou vnoučat. Nejen, že si jejich veselé obličeje budou připomínat i v době, kdy zrovna děti plní své školní povinnosti a nemohou s babičkou a dědečkem trávit tolik času, ale také je budou moci snadno ukázat návštěvám.

Dárek pro dceru

Mladým slečnám můžete nechat potisknout hrneček fotografií s oblíbeným hercem nebo zpěvákem. Potěší je i fotografie jejich domácích mazlíčků nebo jiných zvířátek. Váš pejsek nebo kočička na ni budou roztomile pokukovat vždy, když usedne k domácím úkolům.

Dárek pro syna

Kluky jistě nadchnou fotografie sportovců, nebo třeba obrázky z jejich oblíbených počítačových her. Pokud mají rádi techniku a sami třeba fotografují, nechte jim potisknout hrnek jejich vlastním výtvorem.

Dárek pro učitelku

Hrnečkem s potiskem můžete vyřešit i věčné dilema, co darovat paní učitelce. Nechte ji na něj natisknout fotografii její třídy. Bude tak mít příjemného parťáka, se kterým si o Vánocích odpočine a vychutná si z něj svařák.

Fotohrneček je zkrátka dárek, kterým vždy potěšíte. Zároveň je i praktický. Nezůstane stát někde v rohu poličky. Obdarovaný si s ním bude užívat chvíle pohody, nebo jej využije jako držák tužek, slečny třeba jako držák kosmetických štětců. Bude zkrátka stále na očích a stane se vzpomínkou na celý život.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.