Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Účetnictví od NETTO s.r.o.

Chcete mít dostatek času pro svůj byznys a nemuset se zabývat nepříjemnostmi, jako je vedení účetní agendy? Společnost NETTO s.r.o se zabývá účetnictvím již od roku 1994 a nabízí externí účetní řešení a daňovou evidenci za velmi výhodných cenových podmínek. Je jen na vás, zda necháte odborníky vést účetnictví v plném rozsahu, či pouze hledáte někoho, kdo s vámi prokonzultuje složité účetní případy. NETTO s.r.o je zde pro velké i malé klienty a má v portfoliu služeb i přípravu účetních směrnic a statistické výkazy a reportingy. To ale není zdaleka všechno.

Proč právě NETTO s.r.o.?

Účetní firma NETTO s.r.o. nepatří mezi nováčky, v oboru se naopak pohybuje velmi dlouho. Chcete-li vedení účetnictví svěřit někomu, na koho je spolehnutí, rozhodně nešlápnete vedle. NETTO s.r.o. využívá vyspělý a komfortní účetní systém ACONTO od společnosti PCS Software, ale nebrání se ani jiným účetním aplikacím, na které jsou již klienti zvyklí. Nezáleží na tom, zda řešíte daně jakožto drobný živnostník či hledáte spolehlivého partnera pro vaši prosperující společnost. NETTO s.r.o. nedělá rozdíly a vždy maximálně uspokojí požadavky všech klientů, kteří projeví zájem o některou z nabízených služeb.

NETTO s.r.o. nabízí, provádí, sestavuje, vede a eviduje:

  • registrace společnosti k jednotlivým daním u finančního úřadu
  • návrh či úprava účetního rozvrhu a směrnic
  • vlastní zaúčtování účetních případů
  • kontrola zaúčtování
  • statistické výkazy a reportingy
  • kompletní vedení účetní agendy či daňové evidence
  • sestavení roční účetní závěrky
  • daňová přiznání k DPH a ostatním daním
  • kontinuální sledování účetní a daňové legislativy

…a zkrátka vše, co nějakým způsobem souvisí s účetnictvím a vy potřebujete. S NETTO. s.r.o. je vaše účetnictví ve správných rukou.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *