Opěvovaná KetoDiet aneb Vše, co byste o populární dietě měli vědět

Opěvovaná KetoDiet aneb Vše, co byste o populární dietě měli vědět

Jak zdravě zhubnout a navrátit tělu ideální tvary? Podobná otázka rezonuje v hlavě většině české populace, odpovědí se nabízí vícero. Univerzální hubnoucí metoda neexistuje a vždy je vhodné přihlédnout k celkovému životnímu stylu a zdravotnímu stavu. Pokud přesto hledáte „zaručenou“ dietu, která opravdu funguje, vyzkoušejte KetoDiet. V čem spočívá a proč je tak oblíbená? Vše podstatné vám prozradí tato recenze.

Co je to keto dieta?

Princip keto diety je velmi jednoduchý, a možná i proto tak efektivní. Je založena na úpravě jídelníčku – vysazení sacharidů a přidání jídel bohatých na bílkoviny. Během cca tří dnů se organismus dostane do stavu ketózy, kdy spaluje energii z uložených tuků. Jinými slovy – hubnete. Přitom se nemusíte obávat ztráty svalové tkáně.

Pro koho je keto dieta vhodná a pro koho ne?

Stejně jako v případě jiných hubnoucích metod nemůže keto dietou zhubnout každý. Je určena především pro lidi se zdravotními potížemi, které nastaly v důsledku dlouhodobé nadváhy. Cílovou skupinou jsou také obézní lidé, jež bez úspěchu vyzkoušeli jiné diety, mají problém s motivací a dělá jim čím dál větší komplikaci ošetření v ordinaci lékaře. Keto dietě by se měli naopak vyhnout lidé, kteří prodělali mozkovou příhodu a pacienti s chronickým kardiovaskulárním onemocněním, jakožto i onemocněním ledvin, jater a diabetes I. stupně a onkologickým onemocněním. Není určena ani pro osoby s poruchami příjmu potravy nebo vážným psychickými problémy. Vyvarovat by se jí měly také těhotné a kojící ženy.

Princip keto diety je geniálně jednoduchý

Jak již zaznělo výše, jídelníček keto diety je bohatý na jídla s vysokým obsahem bílkovin – a naopak sníženým obsahem cukru. Daná metoda stravování vede ke změně metabolických procesů a přirozenému spalování tuků. Váhový úbytek je poměrně rychlý.

Jak vypadá reálná zkušenost s keto dietou?

Mít pochybnosti je normální a s ohledem na nefunkčnost naprosté většiny diet by bylo zvláštní, kdyby ve vás po přečtení tohoto článku nehlodal onen pověstný červíček. V rozhodování vám pomůže tato velmi komplexní KetoDiet recenze, kterou napsal autor Ecoblogu Radek. Radek se rozhodl keto dietu vyzkoušet na vlastní kůži a podrobně popsal její průběh. Jeho cesta za zdravějším já začala konzultací a nákupem podobných produktů, díky kterým zhubl 3 kg. Jeho první objednávka balíčku KetoDiet byla skromná, protože nevěděl, zda mu budou jídla chutnat. Jak na svém webu uvádí, vyzkoušel prakticky všechny podobné diety a právě KetoDiet vyhodnotil jako nejchutnější – bez jinak poměrně typické „chemické“ pachuti. Pokud se chcete o KetoDiet dozvědět více, přečtěte si Radkovu recenzi. A sledujte Ecoblog, který pravidelně přináší recenze zajímavých produktů pro lepší život.

Publikováno: 03. 10. 2020

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam