Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Opěvovaná KetoDiet aneb Vše, co byste o populární dietě měli vědět

Jak zdravě zhubnout a navrátit tělu ideální tvary? Podobná otázka rezonuje v hlavě většině české populace, odpovědí se nabízí vícero. Univerzální hubnoucí metoda neexistuje a vždy je vhodné přihlédnout k celkovému životnímu stylu a zdravotnímu stavu. Pokud přesto hledáte „zaručenou“ dietu, která opravdu funguje, vyzkoušejte KetoDiet. V čem spočívá a proč je tak oblíbená? Vše podstatné vám prozradí tato recenze.

Co je to keto dieta?

Princip keto diety je velmi jednoduchý, a možná i proto tak efektivní. Je založena na úpravě jídelníčku – vysazení sacharidů a přidání jídel bohatých na bílkoviny. Během cca tří dnů se organismus dostane do stavu ketózy, kdy spaluje energii z uložených tuků. Jinými slovy – hubnete. Přitom se nemusíte obávat ztráty svalové tkáně.

Pro koho je keto dieta vhodná a pro koho ne?

Stejně jako v případě jiných hubnoucích metod nemůže keto dietou zhubnout každý. Je určena především pro lidi se zdravotními potížemi, které nastaly v důsledku dlouhodobé nadváhy. Cílovou skupinou jsou také obézní lidé, jež bez úspěchu vyzkoušeli jiné diety, mají problém s motivací a dělá jim čím dál větší komplikaci ošetření v ordinaci lékaře.

Keto dietě by se měli naopak vyhnout lidé, kteří prodělali mozkovou příhodu a pacienti s chronickým kardiovaskulárním onemocněním, jakožto i onemocněním ledvin, jater a diabetes I. stupně a onkologickým onemocněním. Není určena ani pro osoby s poruchami příjmu potravy nebo vážným psychickými problémy. Vyvarovat by se jí měly také těhotné a kojící ženy.

Princip keto diety je geniálně jednoduchý

Jak již zaznělo výše, jídelníček keto diety je bohatý na jídla s vysokým obsahem bílkovin – a naopak sníženým obsahem cukru. Daná metoda stravování vede ke změně metabolických procesů a přirozenému spalování tuků. Váhový úbytek je poměrně rychlý.

Jak vypadá reálná zkušenost s keto dietou?

Mít pochybnosti je normální a s ohledem na nefunkčnost naprosté většiny diet by bylo zvláštní, kdyby ve vás po přečtení tohoto článku nehlodal onen pověstný červíček. V rozhodování vám pomůže tato velmi komplexní KetoDiet recenze, kterou napsal autor Ecoblogu Radek.

Radek se rozhodl keto dietu vyzkoušet na vlastní kůži a podrobně popsal její průběh. Jeho cesta za zdravějším já začala konzultací a nákupem podobných produktů, díky kterým zhubl 3 kg. Jeho první objednávka balíčku KetoDiet byla skromná, protože nevěděl, zda mu budou jídla chutnat. Jak na svém webu uvádí, vyzkoušel prakticky všechny podobné diety a právě KetoDiet vyhodnotil jako nejchutnější – bez jinak poměrně typické „chemické“ pachuti.

Pokud se chcete o KetoDiet dozvědět více, přečtěte si Radkovu recenzi. A sledujte Ecoblog, který pravidelně přináší recenze zajímavých produktů pro lepší život.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.