Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zahrada

Udělejte si ze zahrady Hawaj!

Většina z nás se letošního léta nemohla dočkat. Někteří kvůli vytoužené dovolené u moře, jiní kvůli pohodě strávené u zahradního bazénu. A ke které skupině patříte vy? Pokud jste se letos rozhodli investovat do zvelebení zahrady na úkor zahraničního pobytu, máme pro vás několik tipů. Chcete po několik dlouhých měsíců zažívat „Hawaj“ bez toho, aniž byste museli hnout ze zahrady? V tom případě se s námi vydejte za aktuální nabídkou internetového prodejce www.hawaj.cz.

Hawaj.cz je na českém internetu již od roku 2007 a chlubí se několika oceněními shop roku. Kombinace širokého spektra produktů pro dům a zahradu a velmi pěkných cen je pádným argumentem, proč nakupovat právě zde. Ale to jen tak na okraj. Pojďme se spolu podívat na samotnou nabídku.

Během parných letních dnů přijde vhod osvěžení v bazénu a pokud žádný nemáte, měli byste to rychle napravit. Hawaj.cz má nejbohatší nabídku nadzemních bazénů za nejnižší ceny a nechybí ani kompletní příslušenství.

Po koupání přijde vhod relaxace ve stínu párty stanu a večer se ponese ve znamení grilování s rodinou či přáteli. Ano, v nabídce samozřejmě nechybí ani menší či větší párty stany, altány a zahradní grily. Máte-li v plánu velkou zahradní párty a trápí-li vás nedostatek míst k sezení, vyřešte problém prostřednictvím pivního setu. Pivní sety jsou běžně k vidění na zahrádkách hospůdek, ale skvělou službu vám udělají i na zahradě. Součástí setu je stůl a dvě lavice z masivního dřeva FIR. Prohlédnout si ho můžete na http://www.hawaj.cz/pivni-set.html.

Neměli bychom zapomenout ani na děti, pro které jsou připraveny skákací hrady, nafukovací skluzavky, trampolíny a spousta krásných hraček. Milovníci sportů ocení boxovací pytle, hole pro nordic walking a nafukovací čluny, které je nezradí ani na pořádně divoké řece.

Udělejte si ze zahrady zabavní park a užijte si letošní léto jako ještě nikdy předtím. Hawaj.cz vám v tom pomůže!

Pivní set