Pohoda a klídek pod stínem plachty

Pohoda a klídek pod stínem plachty

S příchodem jara je diskuze o nepříznivých účincích nadměrného slunečního záření velmi aktuální. Jistě, sluneční paprsky jsou pro život důležité a jejich nedostatek se může vážně projevit na celkovém fungování organismu. Jejich přemíra má ovšem zcela opačný efekt a známe řeční „nic se nemá přehánět“ platí v případě deficitu ozonové vrstvy dvojnásob.

Stínící plachta - elegantní a praktický pomocník

Krásné počasí nás doma dlouho neudrží, ale měli bychom pamatovat i na dostatek stínu. Nemáte-li na zahradě altánek nebo jiné zastřešené místo, přijde vám vhod stínící plachta. Prozkoumali jsme trh a narazili na elegantní a praktické stínící plachty, které dodává společnost Azada styl. A právě ty by se mohly stát vašim věrným přítelem, který vás ochrání před nebezpečnými slunečními paprsky. Největší výhodou stínící plachty je jednoduchá instalace, kterou zvládne úplně každý. Můžete ji umístit takřka kdekoliv a nechat ji na místě třeba až do zimy. V případě markýzy se nevyhnete jejímu pevnému ukotvení, které znemožňuje jakoukoliv další manipulaci. Zatímco markýzy montujeme na jediné místo, plachtu lze kdykoliv přesunout bez nutnosti jakékoliv složité a časově náročné demontáže. Nezbytnou součástí systému jsou i stavěcí sloupky, díky kterým lze plachtu libovolně polohovat a natáčet. Snadno ji tak přizpůsobíte aktuální poloze Slunce.

Ozdoba vaší zahrady

Azada nabízí pouze kvalitní plachty z odolných materiálů, které vydrží i časté výkyvy počasí. Rozhodně nejsou záležitostí na jednu nebo dvě sezóny. Jsou k mání v moha tvarových i barevných variantách, které z ní dělají unikátní estetický prvek. Chcete-li si ji pořídit, můžete tak učinit z pohodlí domova v e-shopu azada.cz. Dejte si na čas a vyberte si model, který bude vašemu exteriéru slušet a pod kterým se budete cítit příjemně... A abychom nezapomněli, momentálně je ke každému výrobku montáž zdarma!

Publikováno: 26. 04. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: stínící plachty | stínící plachty azada