Reklama

Zážitkové jízdy Tesla

Vyzkoušejte si na vlastní kůži úžasné jízdní vlastnosti vozu Tesla.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Sháníte autodíly?

Kvalitní autodíly za dobrou cenu najdete na www.euautodily.cz.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

AquaCity Poprad – Ekologický vodní ráj pod Tatrami

Toužíte po nevšedním wellness zážitku s důrazem na ekologii? V největším slovenském wellness AquaCity Poprad se váš sen promění na skutečnost, a to bez ohledu na to, jak moc jste nároční. Prvotřídní zařízení s minimální produkcí emisí uspokojí vskutku každého. A nyní, v době strachu z nákazy koronavirem, je tak příjemná možnost, jak posílit imunitu, vskutku vítaná.

Často vážíme cestu tisíce kilometrů daleko – luxusní a velmi moderní rezort přitom máme za humny. AquaCity Poprad si za své kvality získal několik prestižních ocenění: kromě titulu hotel roku se honosí Green Apple Award, Green Globe a World Travel Award. Je k neuvěření, že zařízení tohoto druhu může být téměř soběstačné. Většinu energie čerpá ze slunce a geotermální vody z podzemních jezer. Návštěvníky nemusí trápit, že si ve vyhřátých bazénech užívají na úkor životního prostředí.

Kdo jedinečné wellness stvořil?

Zlaté pravidlo říká: Za každým výjimečným projektem stojí výjimečný člověk. AquaCity Poprad samozřejmě není výjimkou – vybudoval ho známý podnikatel a vizionář Jan Telenský. Splnil si tím jeden z mnoha snů a dokázal, že komfortní životní styl může jít ruku v ruce s ekologií na nejvyšší úrovni.

Udělejte něco pro svou imunitu

Důvodů, proč se vydat do AuqaCity Poprad, se nabízí celá řada. Aktuálně je pro většinu lidí prioritou ochrana zdraví před virovými nákazami, jejíž nedílnou součástí by měl být právě pobyt na čerstvém vzduchu, eliminace stresu v rámci příjemných wellness procedur a mimo jiné i kryoterapie – i tu lze ve slovenském rezortu absolvovat.

Jedním z lákadel je nově otevřená klinika estetické dermatologie Interklinik Poprad, kde lze podstoupit šetrné a přitom efektivní zákroky. Působí zde tým zkušených lékařů garantujících kvalitní výsledky a maximální bezpečnost.

Wellness pobyty v AquaCity Poprad jsou samozřejmě vhodné i pro rodiny s menšími dětmi. Zatímco si dospělí užívají procedury, děti se zabaví v hlídaném dětském koutku!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *