Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Užijte si termální lázně. Zn. S obrovskou slevou!

Potácíte se jako tělo bez duše, nic vás nebaví a nemáte energii, kterou jste ještě nedávno doslova hýřili? Podobné pocity čas od času zažívá snad každý, nicméně pokud vás špatná psychická a tělesná kondice trápí již delší dobu, naordinujte si regenerační pobyt v lázních. Můžete vyrazit sami, s partnerem nebo přáteli a zažít spoustu nezapomenutelných zážitků, které si v brzy rádi zopakujete. A proč čekat, než dostanete dovolenou, když si můžete udělat třeba jen prodloužený víkend? Pokud vás navíc trápí omezený rozpočet, nezoufejte – prozradíme vám, kde narazíte na nejvýhodnější slevy pobytů v termálních lázních!

Nedostatek financí nevadí, pobyty v termálech seženete levně

Rodinný rozpočet není nafukovací a jak se říká – vždy se musí zaplatit něco „důležitějšího“ než dovolená. Jenomže není to právě investice do zdraví, která se vyplatí ze všeho nejvíc? Ať už máte jakékoliv priority, nedělejte zbytečné kompromisy a dopřejte si ozdravnou kůru se vším všudy. Co třeba relaxace v legendárních termálech Bešeňová na Slovensku? Tří nebo čtyřdenní pobyt pro dvě osoby s polopenzí a spoustou příjemných benefitů pořídíte za méně než 3 000 Kč. Podobných nabídek je na NewGo.cz spousta, takže pokud vám nevyhovuje cestování na Slovensku, jednoduše si vyberete lázeňský pobyt na jiném místě.

Termály a lázně za méně než 50 % původní ceny?!

NewGo.cz je známý slevový portál, který soustředí ty nejvýhodnější nabídky. Slevy řádově v desítkách procent jsou neodolatelné a tím spíš, pokud narazíte na pobyt za méně než polovinu původní ceny. Kdo by odolal? Nerozmýšlejte se však příliš dlouho, jednotlivé nabídky jsou časově omezené! Nechcete-li o žádnou z nich přijít, zaregistrujte se k odběru novinek.

Za relaxací samozřejmě můžete vyrazit i s celou rodinou. Celá řada wellness hotelů disponuje dětským hřištěm, kde se děti během vašich procedur zabaví. A možná by nebylo od věci, kdybyste slevový voucher věnovali i někomu blízkému, na kom vám opravdu záleží. Není nic příjemnějšího, než sdílet příjemné chvilky s lidmi, které máme rádi.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *