Užijte si termální lázně. Zn. S obrovskou slevou!

Užijte si termální lázně. Zn. S obrovskou slevou!

Potácíte se jako tělo bez duše, nic vás nebaví a nemáte energii, kterou jste ještě nedávno doslova hýřili? Podobné pocity čas od času zažívá snad každý, nicméně pokud vás špatná psychická a tělesná kondice trápí již delší dobu, naordinujte si regenerační pobyt v lázních. Můžete vyrazit sami, s partnerem nebo přáteli a zažít spoustu nezapomenutelných zážitků, které si v brzy rádi zopakujete. A proč čekat, než dostanete dovolenou, když si můžete udělat třeba jen prodloužený víkend? Pokud vás navíc trápí omezený rozpočet, nezoufejte – prozradíme vám, kde narazíte na nejvýhodnější slevy pobytů v termálních lázních!

Nedostatek financí nevadí, pobyty v termálech seženete levně

Rodinný rozpočet není nafukovací a jak se říká – vždy se musí zaplatit něco „důležitějšího“ než dovolená. Jenomže není to právě investice do zdraví, která se vyplatí ze všeho nejvíc? Ať už máte jakékoliv priority, nedělejte zbytečné kompromisy a dopřejte si ozdravnou kůru se vším všudy. Co třeba relaxace v legendárních termálech Bešeňová na Slovensku? Tří nebo čtyřdenní pobyt pro dvě osoby s polopenzí a spoustou příjemných benefitů pořídíte za méně než 3 000 Kč. Podobných nabídek je na NewGo.cz spousta, takže pokud vám nevyhovuje cestování na Slovensku, jednoduše si vyberete lázeňský pobyt na jiném místě.

Termály a lázně za méně než 50 % původní ceny?!

NewGo.cz je známý slevový portál, který soustředí ty nejvýhodnější nabídky. Slevy řádově v desítkách procent jsou neodolatelné a tím spíš, pokud narazíte na pobyt za méně než polovinu původní ceny. Kdo by odolal? Nerozmýšlejte se však příliš dlouho, jednotlivé nabídky jsou časově omezené! Nechcete-li o žádnou z nich přijít, zaregistrujte se k odběru novinek. Za relaxací samozřejmě můžete vyrazit i s celou rodinou. Celá řada wellness hotelů disponuje dětským hřištěm, kde se děti během vašich procedur zabaví. A možná by nebylo od věci, kdybyste slevový voucher věnovali i někomu blízkému, na kom vám opravdu záleží. Není nic příjemnějšího, než sdílet příjemné chvilky s lidmi, které máme rádi.

Publikováno: 25. 05. 2015

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: slevy termální lázně