3 TOP firmy, kde můžete pracovat

3 TOP firmy, kde můžete pracovat

Dlouholetá praxe, dvě vysoké školy, bohaté zkušenosti, spousta znalostí, všeobecný přehled, ale nemůžete najít zaměstnavatele, který by vaše dovednosti ocenil? A když už se nabídne vhodný post, neuspokojuje vás po platové stránce? Nejspíše hledáte ve špatných vodách. Personální agentura ManpowerGroup, světový lídr v oblasti lidských zdrojů, nabízí práce v TOP firmách, jež mají na trhu velký potenciál. Obchodní pozice, vývojáři aplikací a systémů, personál v hotelnictví a cestovním ruchu, marketingoví specialisté, zdravotnický personál, dělnické pozice, správci sítí – to je jen krátký výčet pracovních míst, která nabízí tato profesionální agentura.

IT specialista v IBM

Historie společnosti IBM se začala psát před téměř sto lety. Působí na trhu informačních technologií. Za poslední desetiletí podala nejvíce patentů. IBM je neustále se rozvíjející firma, jejíž podíl na trhu je den ode dne větší. Společnost IBM má ustavičně zájem o nové IT specialisty, neboť své působení neustále rozšiřuje v celém spektru současné informatiky. Cílem IBM je vytvořit odborný tým těch nejlepších, kteří se budou podílet na rozvoji firmy. Nabídku práce v IBM můžete zhlédnout právě na portálu ManpowerGroup.

Pracovní příležitosti ve Valeo

Valeo je francouzský nadnárodní koncern, který se specializuje na design, produkci a prodej systémů, modulů a komponentů pro automobilový průmysl. Globálně se jedná o jednoho z největších dodavatelů v automobilovém odvětví. Každoročně se umisťuje na předních pozicích v prestižní celonárodní soutěži o cenu Zaměstnavatel roku. V roce 2013 tato společnost získala také druhé místo v kategorii „Zaměstnavatel regionu Středočeského kraje do 5 000 zaměstnanců“. Uplatnění zde mají talenti na TOP postech. Chcete-li si budovat kariéru ve stabilní a inovativní firmě, můžete se podívat na nabídku práce ve Valeo a uplatnit své dovednosti.

Kariérní růst v Simoldes

Pakliže chcete stát u zrodu nové firmy a současně mít v zádech populární značku, nabízí se práce pro Simoldes. Zaměstnává ty největší profesionály, kteří spolupracují s talentovanými absolventy. Stará se o neustálé vzdělávání svých zaměstnanců, a proto organizuje pestrou škálu interních a externích školení. Klíčovou znalostí je anglický jazyk, jež můžete konečně uplatnit v praxi. Ke své práci využívá nejmodernější technologie, má inovativní přístup a svým zaměstnancům vytváří příjemné pracovní prostředí. Čím spokojenější je zaměstnanec, tím lepší pracovní výkon podává, což si vedení Simoldes uvědomuje. Společnost vypsala nová místa na pozice kontrolor, operátor výroby, operátor logistiky, elektronik a další. Nabídku práce v dalších významných firmách najdete právě na portálu personální agentury ManpowerGroup.

Publikováno: 16. 04. 2015

Kategorie: Práce

Autor: Adam

Tagy: nejlepší práce | top práce