Tisk vizitek online vám ušetří spoustu času i peněz

Tisk vizitek online vám ušetří spoustu času i peněz

O důležitosti vizitky vás zřejmě přesvědčovat nemusíme. V minulosti vám předání kontaktních informací pravděpodobně přineslo spoustu nových klientů a obchodních partnerů. A nechcete-li se dostat do situace, kdy vám vizitky v tu nejnevhodnější chvíli dojdou, měli byste jich mít v zásobě dostatečné množství. Pokud jste nebyli spokojeni s kvalitou, dodací lhůtou nebo cenou těch stávajících, máme pro vás skvělou zprávu. Našli jsme službu, která nabízí tisk vizitek online za velmi zajímavých podmínek.

Levný tisk kvalitních vizitek již od 50 ks!

Služba TiskniSi.cz je nastavena tak, aby byla maximálně jednoduchá a snadná. O to přece v podnikání jde – nechceme zbytečně ztrácet čas a komplikovat si záležitosti, které lze vyřešit úplně jednoduše. V rámci tří kroků si prozkoumáte zdařilé předpřipravené grafické návrhy na vizitky a vyberete si takový, který charakterizuje váš byznys. Zadáte požadovaný text, zvolíte množství kusů a dokončíte objednávku. Disponujete-li vlastním návrhem vizitky, můžete ho použít. Návrh vizitek podle oborů vám zabere několik málo minut a hotové vizitky vám dorazí domů do 8 pracovních dní. Drtivá většina objednávek je ale expedována v rozmezí 2 – 5 dní a pokud cena objednávky převýší částku 900 Kč, nebudete platit poštovné.

Proč je tisk vizitek online na TiskniSi.cz výhodný?

Mezi hlavní důvody, proč byste měli službu využívat i vy, patří velmi příjemná cena a prvotřídní kvalita. Levné vizitky jsou tištěny na prémiový papír s gramáží 350 g (konkurence většinou tiskne na 200 – 300 g papír) a minimální množství je 50 ks. Objednáte-li si více než 100 ks vizitek, dostanete dalších 20 ks zdarma. Za zmínku stojí i grafické návrhy na vizitky, kterých je více než 200. A aby toho nebylo málo, uvedený cena je za oboustranně potištěné vizitky. Pokud si navíc objednáte vizitkář, dostanete na něj 35 % slevu
TiskniSi.cz nabízí také další služby související s ofsetovým tiskem. Budete-li v budoucnu potřebovat letáky, bločky, samolepky či jiné tiskoviny za bezkonkurenční cenu, víte, na koho se obrátit.
[caption id="attachment_7448" align="aligncenter" width="550"]Tisk vizitek online Tisk vizitek online[/caption]