Dámské plavky pro rok 2014

Dámské plavky pro rok 2014

Jasně, zima se sice sotva dobelhala z několikaměsíčnímu spánku, ale koupací sezóna bude brzy na spadnutí. A proč si neudělat radost už teď a nevybavit se novými plavkami? Vsadíme se, že nechcete být pozadu a bedlivě sledujete trendy pro rok 2014. Anebo zatím hledáte informace, díky kterým při výběru nešlápnete vedle? V obchodech se již objevují nové kolekce a my vám prozradíme, jak by měly dámské plavky pro rok 2014 vypadat! Tento rok se ponese v duchu hravosti a svěžesti...

Trendy na letošní léto

Podle módních expertů letos pofrčí puntíky a my jim dáváme zapravdu. Podaří-li se vám vychytat tu správnou barevnou kombinaci, stoprocentně si na pláži nebo na plovárně ostudu neutrhnete. Klasiku představuje kombinace černých plavek s bílými puntíky, ale neméně působivý může být i tyrkys. Anebo kterákoliv jiná barva, kterou máte „odzkoušenou“ a sedí vám. Puntíky spolehlivě přitáhnou pozornost kolemjdoucích na dekolt a košíčky proto volte tak, aby vám ho dokonale vytvarovaly.

Extravagantní? Kde jinde, než u vody!

Puntíky plejáda vzorů teprve začíná. Pokud se chcete opravdu blýsknout, sáhněte po něčem méně tradičním. Co takhle proužky nebo motivy květin? Je to jen ve vaší režii, ale rozhodně se nebojte odvázat. A to nejen co se týče vzorů, ale také barev nebo střihů. Nesedí-li vám dvoudílné plavky, sáhněte po stylové sukýnce nebo modelu se zavinovací šálou. Navodíte dojem exotiky a v davu vás rozhodně nepřehlédnou.

Jak vybrat plavky?

Pestrá nabídka nových modelů vás možná na chvilku vytrhne z reality, ale v každém případě nezapomeňte na pravidla, kterými se běžně řídíte. Zohledněte typ své postavy, nechte vyniknout přednosti a šikovně zakryjte „nedostatky“. K vodě se jdete ukázat a užít si spoustu nezapomenutelných okamžiků a byla by škoda, kdyby vám náladu pokazily nemístné poznámky okolí. A kde nakupovat? Zkuste to v zavedeném e-shopu intimia.cz. Plážová móda 2014 je opravdu neodolatelná a to samé platí i o cenách. Prodejce nabízí více než 4200 produktů a pokud jste z Prahy nebo blízkého okolí, jistě oceníte možnost osobního odběru. Na intimia.cz nakoupíte vy i váš partner a to nejen plavky, ale také spodní prádlo pro každodenní nošení i modýlky s erotickým nábojem. Je z čeho vybírat, tak směle do toho!