Chcete se naučit lyžovat či jezdit na snowboardu? Nikdy není pozdě!

Chcete se naučit lyžovat či jezdit na snowboardu? Nikdy není pozdě!

Zima je konečně tady a milovníci lyžování se nemohou dočkat, až vyrazí za skvělými zážitky na zasněžené pláně. A co vy – už jste si navoskovali lyže a z dna skříně vyhrabali kombinézu? Pokud je pro vás lyžování velkou neznámou, ale dlouho si pohráváte s myšlenkou, že to alespoň vyzkoušíte, máme pro vás dobrou správu: s lyžováním můžete začít v každém věku. Jediným předpokladem je dobrý zdravotní stav. Možností, jak se naučit lyžovat v dospělosti, je hned několik: seberete odvahu a skočíte rovnýma nohama do vody – tedy pardon, do lyžáků. Anebo na hory vyrazíte s partou přátel – obstojnými lyžaři, kteří mají dost trpělivosti na to, aby se vás ujali. A třetí možnost? Zaplatíte si kurz lyžování pro dospělé, což je zřejmě nejjistější variantou. Ujme se vás profesionální instruktor a budete mít jistotu, že se základní techniku naučíte správně.

Lyžování nemusí být finančně náročné

Děsí vás představa astronomických částek? Lyže, lyžáky, kombinéza..., ale ani ubytování na horách přece nejsou zadarmo... To je sice pravda, ale než se naučíte lyžovat, můžete si vše zapůjčit. Půjčovna lyží je mnohem levnější než pořízení vlastního vybavení. A navíc nemusíte napoprvé do Alp – skvělé podmínky nabízí i české hory.

Na lyže do Krkonoš – v Jánských lázních se naučí lyžovat celá rodina

Perfektní lyžovačku zažijete především v Krkonoších. Přihlaste se na kurz lyžování Jánské lázně pod taktovkou profi týmu ETC Sport a zanedlouho budete lyžovat stejně jistě jako vaši zkušenější přátelé. Ve Skiresortu Černá hora – Pec v Janských lázních navíc najdete i kurz lyžování pro děti a nechybí zde ani půjčovna snowboardů. Zatímco děti se učí jezdit na lyžích v KIDS parku, kurz lyžování pro dospělé probíhá v rámci celého areálu. Instruktoři z ETC Sport tvrdí, že naučí lyžovat každého, a není důvod jim nevěřit. Více se dozvíte na etc-sport.cz.

Publikováno: 14. 12. 2018

Kategorie: Sport

Autor: Adam

Tagy: jak se naučit lyžovat | kurz lyžování krkonoše | kurz lyžování pro dospělé