Víme, kdo vám vydá zdarma knihu!

Víme, kdo vám vydá zdarma knihu!

Narodili jste se s psacím strojem v ruce, ale prozatím se vám nepodařilo najít vhodného vydavatele, který by vaše literární prvotiny vydal? Doby, kdy byly knihkupecké regály plné prvotřídní literatury od známých či méně známých autorů, jsou ty tam a chcete-li se prosadit, budete se muset vydavateli řádně zavděčit. Pokud však nemá stejné příjmení, jako vy a je vám proti srsti věnovat mu 90% z tržby, vydejte si knihu sami a to bez toho, aniž byste do ni museli investovat vlastní kapitál. Utopie? V žádném případě! Bylo jen otázkou času, kdy se i na českém internetu rozjede portál, který nebude začínajícím, ale i zkušeným autorům, házet klacky pod nohy. Vítejte na EbookForum.cz...

Ebookforum.cz – portál pro milovníky písmenek

Nezáleží na tom, zda knihy pouze čtete, nebo se rozvoji české literatury aktivně podílíte. EbookForum.cz si zamilujete v obou případech. Čtenáři dává jedinečnou možnost, vybrat si z hromady kvalitních titulů, stáhnout si je a zdarma přečíst. Je jen na vás, zda autorovu snahu oceníte pár korunami a dáte mu tak najevo, že se mu kniha povedla. Online knihy můžete ohodnotit a účastnit se zajímavých diskuzí. Součástí portálu je i magazín EbookEater, který se věnuje nejlepším dílům, publikuje komentáře od předních českých autorů a v neposlední řadě upozorňuje na aktuální eventy spojené s literaturou.

Publikovat nebylo nikdy jednodušší

Pro autory je EbookForum.cz jedinečným zázemím, které jim může posloužit jako startovní čára do světa vrcholové literatury. Kde jinde mají možnost zdarma publikovat knihy tak, aby k nim měli přístup tisíce čtenářů? Celý proces je jednoduchý, jak facka. Napíšete knihu, uložíte ji ve formátu .pdf, uploadujete ji na web a pak už jen čekáte, až vzbudí ohlas ve čtenářské veřejnosti.

Fajnšmekři sice namítnou, že se ebook nebude nikdy tak populární, jako tištěné knihy – a mají pravdu. Z praktického hlediska však nemají elektronické knihy konkurenci – už žádné tahání těžkých knih v batohu, stačí vytáhnout iPad, pohodlně se usadit a dát vale nudě četbou libovolné knihy, která je ke stažení zcela zdarma.