Víme, kteří elektrikáři (Praha) patří k těm nejlepším

Víme, kteří elektrikáři (Praha) patří k těm nejlepším

Spoustu věcí zvládáme sami, bez pomoci profesionálů. Přivrtat poličku nebo vymalovat byt zvládne každý, ale jsou činnosti, do kterých se nám dvakrát nechce. Příkladem budiž elektroinstalatérské a elektromontážní práce, jejichž neodborné provedení může vést k obrovským nepříjemnostem a v horším případě i ke zranění nebo smrti. Pokud si s elektřinou netykáte, neriskujte a kontaktujte se na zkušeného odborníka. Žádného neznáte a nechcete se při výběru spálit? V tom případě vsaďte na Romana Kokeše, který se v oboru pohybuje 24 let.

Pro se obrátit právě na firmu Romana Kokeše?

Více než čtvrt století praxe hovoří za vše. Elektrikář Roman Kokeš provádí veškeré elektroinstalační práce – od rutinní opravy zásuvky až po kompletní realizaci elektroinstalace ve velkém objektu. Garancí kvality budiž nespočet referencí spokojených klientů, kterým elektrikáři Praha 10 pomáhají již od roku 1994 (rok založení firmy).

S čím vám mohou elektrikáři pomoct?

Buďme však trochu konkrétnější. Elektrikáři z firmy Roman Kokeš provádí zajišťují elektro instalace v nových objektech, elektroinstalace při rekonstrukcích (např. bytového jádra), opravy elektroinstalací v bytech a domech, přípojky pro domácí elektrospotřebiče, ale také instalace domovních telefonů a v neposlední řadě i elektro revize. Mezi nejčastější elektroinstalatérské práce, které elektrikáři vykonávají v domácnostech, patří výměny bytových rozvodnic, vypínačů, zásuvek a stykačů. Nemusíte se však ostýchat ani v případě výměny žárovky nebo opravy osvětlení. Není nic, co by – alespoň v oboru elektroinstalace – firma Roman Kokeš nezvládla. Působí v celé Praze a můžete se na ni obrátit kdykoliv. Neriskujte, že neodborným zásahem do elektrické sítě způsobíte pohromu. Pražští elektrikáři se o vše postarají za vás. Další informace najdete na www.elektrikarkokes.cz.

Publikováno: 13. 09. 2014

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: elektrikáři praha | elektro revize praha