Víte, proč mají erotické masáže takový úspěch?

Víte, proč mají erotické masáže takový úspěch?

S bolestí zad si zajdeme na masáž a doufáme, že nám pomůže. S bolavými svaly po náročné sportovní aktivitě to máme stejně. Kam ale zajít, když potřebujeme i dobít energii a zlepšit náladu? Na erotické masáže, které jsou stále oblíbenější.

Pro lepší náladu

Ještě pár let zpátky by se na erotické masáže chodilo potmě a mluvilo se o nich šeptem, dnes už se ale naštěstí nikdo skrývat nemusí. Erotické masáže nabízí příjemný zážitek, při kterém se uvolníte, zlepšíte si náladu, odpočinete si a zregenerujete tělo i mysl. Oproti klasickým masážím se masérka postará o celé vaše tělo a to včetně intimních partií, erotická masáž je totiž zakončena vaším vyvrcholením. Nemusíte se obávat ani stydět, masérka je v sexy prádle nebo nahá a můžete se jí zeptat na vše, co vás zajímá. Když odhodíte stud, celou masáž si vychutnáte mnohem více. Masérky se můžete dotýkat, povídat si s ní a při masáži ji pozorovat nebo naopak zavřít oči a užívat si masáž.

Exotika i relax

Vybrat si navíc kromě klasické masáže můžete i z mnoha jiných typů, přesně podle svých představ. Masérka pak podle vybraného typu masáže použije vonné oleje, mýdlové bubliny nebo speciální masážní techniky. Velmi žádané jsou tradiční japonské nuru masáže, při kterých po vašem těle může masérka klouzat celým tělem díky speciálnímu nuru gelu. Ten je vyrobený z mořských řas a je velmi kluzký, čeká vás tak opravdu nevšední zážitek. Spojení sexuálních a duchovních prvků nabízí tantrická masáž, při níž se uvolníte, zbavíte nahromaděného napětí a načerpáte novou energii. Masáže probíhají v příjemném prostředí s tlumeným světlem a klidnou atmosférou, aby byl váš prožitek dokonalý. Erotická masáž je nezapomenutelný zážitek, při kterém si odpočinete a zároveň dobijete energii, odcházet budete s úsměvem na rtech a plni nových sil.

Publikováno: 29. 02. 2020

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam