Kovaný plot sluší každému bydlení

Kovaný plot sluší každému bydlení

Přestože má většina z nás plot zafixovaný jen jako prostředek k ohraničení svého „písečku“, je také dominantním stavebním prvkem, který má schopnost pozvednout celkovou úroveň oplocené stavby a pozemku. Stejně tak ale umí úroveň našich obydlí snížit. Schválně si představte udržovanou novostavbu, kolem které se táhne nevábně vypadající ohrada ze starých prken. Pokud vám na svém bydlení záleží a hledáte další způsob, jak ho vylepšit, vsaďte na kovaný nebo kovový plot.

Plot, za který se nebudete stydět

Kovové a kované ploty představují perfektní způsob, jak svému obydlí dodat pořádnou dávku elegance. V závislosti na stylu bydlení můžete zvolit jednoduchou moderní nebo zdobenou variantu. Chcete-li, aby výsledek předčil vaše očekávání, obraťte se na některé z profesionálních kovářství. Jedním z nich je i společnost Kovářství Kacovský, která se výrobou kovářských a umělecko kovářských výrobků zabývá již od roku 1994. Ke každé zakázce přistupuje individuálně, podle návrhu svých klientů. V případě, že zatím představu o svém novém plotu nemáte, nevadí. Samozřejmostí je totiž i návrh několika variant, ze kterých si můžete vybrat tu nejvhodnější.

Kované brány a zábradlí umocní celkový dojem

Samotný plot by nebyl úplný bez bytelné kované brány. I v tomto směru je nabídka velmi pestrá a je jen na vás, zda se přikloníte ke křídlové nebo atraktivnější posuvné variantě. Ta se uplatní zejména v místech s nedostatkem prostoru a tam, kde není ideální rovina umožňující bezproblémové otevírání křídel. A protože by měl plot korespondovat s objektem, který ohraničuje, neměli byste zapomenout ani na kované zábradlí. Kovářství Kacovský provádí i repliky uměleckořemeslných výrobků a to tradičními technologiemi uměleckého kovářství.

Další informace a spoustu fotografií již realizovaných zakázek najdete na webových stránkách kovarstvikacovsky.cz.