Vodní filtr dodá vodě skvělou chuť, kterou si zamilujete

Vodní filtr dodá vodě skvělou chuť, kterou si zamilujete

Máme velkou výhodu oproti mnoha jiným zemím ve světě: otočíme kohoutkem a teče nám čistá, pitná voda. Přesto k její chuti můžeme mít výhrady a tak hledáme způsoby, jak mít vodu zdravou, čistou a se skvělou chutí.

Aby chutnala

Kolikrát raději než po sklenici vody natočené z kohoutku sáhneme po sladké limonádě, sirupu nebo džusu? A kolikrát to samé udělají děti, protože voda jim jednoduše nechutná? Přitom samotná voda je to nejlepší, co svému tělu můžeme dopřát, na rozdíl od limonád neobsahuje žádné kalorie, cukry, barviva ani chemické konzervanty. Nejen s chutí pomůže vodní filtr, který vodu navíc zbaví i nečistot a škodlivých látek a ty prospěšné v ní naopak zanechá. Vápník, hořčík nebo jód tak ve vodě zůstanou, naopak antibiotika, těžké kovy, pesticidy nebo chlor jsou z vody odfiltrovány. Upravená voda kvalitním filtrem chutná skvěle a nemá žádnou pachuť, oblíbí si ji tak i děti, u kterých je jinak pitný režim docela problém. Některá filtrovaná voda je vhodná dokonce už i pro děti starší šesti měsíců a nemusíme tak stále řešit, co dát dětem na pití, aby to neodmítly.

Dobrá voda kdekoli

Vodní filtry si získávají stále více obliby, protože voda jimi upravená je čistější, zdravější a chutnější. Průtokové vodní filtry zajistí, že při každém otočení kohoutkem dostaneme vodu přefiltrovanou a v té nejvyšší kvalitě. Pokud ale chceme mít kvalitní a chutnou vodu vždy, ať už jsme kdekoli, hodit se bude nádobový filtr, který můžeme vzít kamkoli s sebou. Zvládne za několik minut přefiltrovat vodu v konvici a tak můžeme mít vodu, na kterou jsme zvyklí, po ruce v kanceláři, na dovolené i třeba v kempu. Když nám něco nechutná, samozřejmě se tomu snažíme vyhýbat, A tak pokud naše kohoutková voda je nevalné chuti, raději při žízni sáhneme po nějaké jiné alternativě. To, co našemu tělu dává čistá voda ale nic jiného nenahradí a tak jsou filtry řešením, jak mít k dispozici vodu kvalitní a chuťově vynikající.

Publikováno: 23. 02. 2020

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam