Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Vzdělání

Všechny zajímavé přednášky a konference lze shlédnout zdarma online

Perfektním zdrojem nových informací nejsou jen knihy a internet. Mnohem efektivnější jsou konference a přednášky, v rámci kterých se dozvíme o aktuálních trendech a novinkách od z úst těch nejpovolanějších. Bohužel není v našich silách, abychom se účastnili každé zajímavé konference a tak nám spousta zajímavých akcí doslova uteče mezi prsty. Respektive těm z nás, kteří se ještě neseznámili s novým portálem MotivP.com, který provozuje přední poradenská a vzdělávací společnost s dvacetiletou praxí v oboru.

Agentura MotivP, kromě toho, že sama spoustu zajímavých konferencí pořádá, se pravidelně účastní přednášek, které se konají v České republice a na Slovensku. Záznamy z těchto akcí dává k dispozici zcela zdarma na svém portálu a vy si je můžete kdykoliv přehrát. A to je dobrý zpráva nejen o ty, kteří se na vybranou událost nedostanou, ale i pro samotné organizátory. Ti totiž velmi často bojují s nedostatečnou kapacitou a hledají způsob, jak záznamy z konference dostat i k lidem, kteří se nemohli zúčastnit.

Na MotivP.com je v současné době více jak 1400 videí od cca 1100 řečníků a jejich počet neustále roste. Všechny přednášky jsou přehledně seřazeny dle abecedy a u žádné z nich nechybí ani popis a seznam řečníků. Pokud vás projev některého z nich opravdu zaujme, neváhejte se podívat i na další videozáznamy na jeho profilu.

Na portálu brněnské agentury MotivP najdete také placenou sekci, v rámci které lze shlédnout nejrůznější virtuální kurzy a vzdělávací videa, kterými vás provedou profesionální lektoři. Chcete-li si osvojit analýzu SWOT, naučit se bránit proti manipulaci nebo si zorganizovat svůj čas, neváhejte a chopte se možnosti výuky z pohodlí domova. Ceny placených kurzů jsou s ohledem na jejich reálný informační přínos minimální a investice do osobního rozvoje rozhodně nebudete litovat.