Vyberte si z nejširšího sortimentu přírodního kamene v ČR

Vyberte si z nejširšího sortimentu přírodního kamene v ČR

Přírodní kámen patří po dlouhá tisíciletí mezi nejoblíbenější stavební i dekorační materiály. Není se čemu divit, jelikož jeho čistě přírodní původ a půvab jej k tomu jednoznačně předurčují. Multifunkční využití kamene je také skvělé. Na první pohled by se mohlo zdát, že se s ním až tak často v současné době nesekáme. Opak je ovšem pravdou, o čemž vás přesvědčíme v následujících řádcích, když si představíme sortiment a služby společnosti Garden Stone s.r.o.

Největší online výběr u nás

Společnost Garden Stone s.r.o. působí na českém trhu již třetím rokem, nicméně zkušenosti s prodejem přírodního kamene jsou u ní více než desetileté. Figuruje totiž i na zahraničních trzích. V současné době dováží kámen z celkem 19 zemí celého světa. V jejím sortimentu se nachází přírodní kámen pocházející jak z Evropy, tak i z Afriky, Asie a Jižní Ameriky. Vybrat si lze přímo online přes 700 typů a výrobků z kamene. O jaké se jedná především?

Kamenné tapety a obklady

Velmi oblíbené jsou v interiéru nejrůznější kamenné tapety. Výbornou volbou je ultratenká břidlice, která si najde své místo jak ve vnitřních, tak i venkovních prostorách. Stylově vypadá mimo jiné i štípaný kámen, který je patrný na obkladech. Často se aplikuje třeba do obývacích pokojů za krbová kamna nebo jako obklad krbové vložky. Najít jej můžeme ale klidně i v koupelnách, případně jako nedílnou součást kuchyňské linky. V kombinaci s klasickou výmalbou vypadá neotřele a dokáže ihned pozitivně zapůsobit na oko příchozího.

Stylová kamenná dlažba

Trefou do černého je určitě také volba elegantní kamenné dlažby. Její design je stoprocentně jedinečný. Na první pohled by se mohlo zdát, že působí chladně, nicméně ve skutečnosti tomu tak být nemusí. Především ve veřejných prostorách se prosazuje jak díky unikátnímu designu, tak i maximální možné odolnosti.

Zahradní nášlapné kameny

Stylové zahradní posezení v kombinaci s vhodně řešenou pochozí plochou by chtěl mít na zahradě každý. Pokud zvolíte konvenční dlažbu, s největší pravděpodobností bude celek působit značně fádně. I proto doporučujeme nášlapné kameny. Díky své velikosti bez problémů nahradí chodník a v kombinaci s precizně střiženým trávníkem bude jejich vzhled unikátní.

Gabiony a stylové dekorace

Mezi další kamenné prvky nabízené společností Garden Stone s.r.o. patří také gabiony. Kovové sítě naplněné štípaným kamenem jsou dnes hodně oblíbené, jelikož slouží jako moderní ohrady a ploty. Vybrat si budete moci ale i dekorační kameny, palisády či jiné prvky, jež padnou dokonale právě do vašeho zahradního prostoru.

Kamenné prvky na míru

Máte strach z toho, že si budete muset kámen dovézt anebo se zkrátka do vaší domácnosti či exteriéru nebude hodit? Obavy stranou. Společnost Garden Stone s.r.o. totiž nabízí kompletní zákaznický servis. Ten pojímá mimo jiné poradenství, dopravu sortimentu po celé České republice a také montáž složitějších prvků.

Publikováno: 01. 03. 2017

Kategorie: Bydlení | Bydlení

Autor: Adam

Tagy: dlažby | obklady | přírodní kámen