Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Perfekt úklid: Úklidové práce v Praze s důrazem na perfektní výsledek

Nemáte čas nebo z nějakých důvodů nezvládáte úklid byt či domu? Ať už jsou vaše důvody jakékoliv, v dnešní době to nepředstavuje žádný problém. Lidé naprosto běžně využívají úklidové služby Praha, a to nejen v rámci úklidu domácností, ale také kanceláří a administrativních prostor. Prozradíme vám, proč si vybrat firmu Perfekt úklid!

Úklidových firem působí v Praze poměrně dost, ale ne každá nabízí tak individuální přístup jako Perfekt úklid. Prioritou je naprostá spokojenost zákazníka, čehož pečlivě zvolení pracovníci s adekvátní kvalifikací dosahují pečlivostí, spolehlivostí a flexibilitou. Ctí aktuální trendy v oblasti úklidu a používají šetrné čistící prostředky. Za odvedenou práci nesou plnou zodpovědnost!

Toužíte-li po čistém a uklizeném domově, máte ho mít. S firmou Perfekt úklid se můžete domluvit na jednorázovém i pravidelném úklidu. Pražská úklidová firma zajišťuje komplexní služby – samozřejmostí je také úklid např. po malování, výměně oken, rekonstrukci nebo výstavbě domu či bytu. Na své si přijdete také v případě zvláštních požadavků. Úklidová firma vám vyhotoví cenovou kalkulaci a úklidový plán přesně podle vašich potřeb.

Přestože je úklid domácností veskrze individuální, obecně si pod pravidelným úklidem můžete představit tyto činnosti – vytírání a voskování podlah, vysávání koberců, mytí a desinfekce koupelen a WC, leštění skleněných ploch, úklid chodby, terasy a balkonu, vynesení odpadu a dokonce i domácí práce jako např. zalévání květin, žehlení, praní prádla apod.

V rámci jednorázového úklidu pracovníci umyjí vaše okna (včetně rámů, žaluzií a venkovních parapetů), ošetří rámy eurooken voskem, vyčistí koberce, čalounění a sedací soupravy, očistí svítidla, elektrické zásuvky a vypínače, umyjí radiátory a nábytek ošetří voskem. Nedílnou součástí procesu je také mytí a ochrana podlah a dveří, čištění balkonu, terasy a zábradlí, mytí a desinfekce sociálního zařízení a další nezbytné činnosti, díky kterým bude vaše bydlení jako klícka.

Chcete se dozvědět další informace? Najdete je na www.perfektuklid.cz.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Nedoporučuji! Úklid probíhal víc jak 2x déle než u předešlé uklízečky, na spoustu věcí paní „zapomněla“, ani se neobtěžovala zapnout vysavač, špínu smetla mopem… v tomto duchu probíhal celý úklid, a ve výsledku si naúčtovala 300 Kč/hod! přičemž veškeré úklidové prostředky jsme měli vlastní. Dost velkou část dne madam protelefonovala, česky vůbec nerozuměla, zato bez optání využila naši kuchyni ke svačině. Žádnou účtenku jsme samozřejmě nedostali a majitelka firmy se vůbec neobtěžovala zeptat, zda jsme byli spokojeni – vůbec se po úklidu neukázala. Extrémně předražená služba s naprosto neuspokojivým výsledkem, rozhodně nikdy více!