Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Elektronika

Vybíráme novou televizi

Chcete si vaše oblíbené filmy užít v nejvyšší obrazové kvalitě a za pořádného zvukového doprovodu? Pošlete starou televizi z domu a vyberte si takovou, která udělá zážitek i z totálního propadáku. Současná nabídka je opravdu široká a pokud jste televizi kupovali naposledy před dvaceti lety, pravděpodobně se vám bude hodit pár tipů, které vám s výběrem pomohou. Ten už není jen otázkou úhlopříčky a ceny – moderní televize jsou doslova nabité nejrůznějšími funkcemi. Dokážete je využít? Zajímá vás, jak jsou zásadní rozdíly mezi plasmovou televizí a televizí s technologií LED?

LEDka a nebo plasma?

V současné době dominují dvě technologie, které svádějí o přízeň zákazníků litý boj. Jenomže která z nich je lepší? Plasma, nebo LED? Většina zákazníků tíhne k LED televizím, které mají oproti plasmě několik podstatných výhod. Nejde pouze o nižší spotřebu, ale především o až několikanásobně delší životnost. LED televize se navíc vyrábí ve větším množství velikostních provedení, což technologie plasmy neumožňuje. Nejmenší LED televize SHARP s úhlopříčkou 55 centimetrů (případně LED televize LG s podobnými parametry) nemají přímého plasmového konkurenta. Argumentem, který hraje ve prospěch plazmové televize, jsou sytější barvy, ovšem v případě nejmodernějších LED televizí není rozdíl vidět.

Nebojte se nakupovat online

Ať už se ve vašem hledáčku ocitne LED televize SHARP či LED televize LG (případně neméně kvalitní SONY, PANASONIC a SAMSUNG), nebojte se nákupu přes internet. Ceny televizorů se na webu pohybují až od několik desítek procent níže, než v kamenných prodejnách. Na místě je vak určitá obezřetnost – chcete-li mít jistotu bezproblémové reklamace, zvolte prověřeného prodejce, který je zárukou bezproblémové reklamce (přeci jen kupujete elektroniku). Doporučujeme expert.cz, který je čtvrtým největším evropským prodejcem. Jen v ČR disponuje více než 50 prodejními místy, ve kterých si můžete zboží vyzvednout osobně.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *