Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Elektronika

Vybíráme novou televizi

Chcete si vaše oblíbené filmy užít v nejvyšší obrazové kvalitě a za pořádného zvukového doprovodu? Pošlete starou televizi z domu a vyberte si takovou, která udělá zážitek i z totálního propadáku. Současná nabídka je opravdu široká a pokud jste televizi kupovali naposledy před dvaceti lety, pravděpodobně se vám bude hodit pár tipů, které vám s výběrem pomohou. Ten už není jen otázkou úhlopříčky a ceny – moderní televize jsou doslova nabité nejrůznějšími funkcemi. Dokážete je využít? Zajímá vás, jak jsou zásadní rozdíly mezi plasmovou televizí a televizí s technologií LED?

LEDka a nebo plasma?

V současné době dominují dvě technologie, které svádějí o přízeň zákazníků litý boj. Jenomže která z nich je lepší? Plasma, nebo LED? Většina zákazníků tíhne k LED televizím, které mají oproti plasmě několik podstatných výhod. Nejde pouze o nižší spotřebu, ale především o až několikanásobně delší životnost. LED televize se navíc vyrábí ve větším množství velikostních provedení, což technologie plasmy neumožňuje. Nejmenší LED televize SHARP s úhlopříčkou 55 centimetrů (případně LED televize LG s podobnými parametry) nemají přímého plasmového konkurenta. Argumentem, který hraje ve prospěch plazmové televize, jsou sytější barvy, ovšem v případě nejmodernějších LED televizí není rozdíl vidět.

Nebojte se nakupovat online

Ať už se ve vašem hledáčku ocitne LED televize SHARP či LED televize LG (případně neméně kvalitní SONY, PANASONIC a SAMSUNG), nebojte se nákupu přes internet. Ceny televizorů se na webu pohybují až od několik desítek procent níže, než v kamenných prodejnách. Na místě je vak určitá obezřetnost – chcete-li mít jistotu bezproblémové reklamace, zvolte prověřeného prodejce, který je zárukou bezproblémové reklamce (přeci jen kupujete elektroniku). Doporučujeme expert.cz, který je čtvrtým největším evropským prodejcem. Jen v ČR disponuje více než 50 prodejními místy, ve kterých si můžete zboží vyzvednout osobně.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *