Originální náramek z korálků si dokážete vyrobit i vy

Originální náramek z korálků si dokážete vyrobit i vy

Některá žena se spokojí s náramkem, který pořídí v obchodě, jiná je šťastnější, když má něco originálního. A pokud si to navíc sama vytvoří, nebo jí s výrobou pomohou děti, šperk má nakonec úplně jinou hodnotu. Náramek, náhrdelník, prstýnek či výrazné náušnice – šperky prostě k ženám patří, představují takovou třešničku na dortu, která ozvláštní celý outfit, dodá mu šťávu. Často bývají také pěknou vzpomínkou na toho, kdo šperk daroval, či na nějakou důležitou životní událost, s níž se pojí.

Nabídka obchodů je omezená, ale vaší fantazii se meze nekladou

V obchodech je dnes možné sehnat celou řadu různých náramků či náhrdelníků a řetízků. Všechny jsou však docela podobné – momentálně jsou v kurzu například náramky, na něž si přidáváte libovolné korálky, či jednoduché řetízky s přívěsky. Avšak není nutné nechat se omezovat nabídkou obchodů. Kdo touží po něčem originálnějším, může si vytvořit vlastní šperk.

Náramky z korálků jsou jednoduché na výrobu, přesto působivé

Nejjednodušší na výrobu jsou náramky a řetízky z korálků. Jestli si však vybavujete korálky pouze navlečené na niti, jste na omylu. Nedokážete si ani představit, kolik druhů korálků se vyrábí. Rozhodně nejsou jen kulaté a dřevěné. Sehnat se dají dokonce skleněné i perleťové varianty. náramek z korálků

Korálkování si oblíbíte jako spousta jiných žen

Korálkování je v poslední době oblíbenou činností nejen mezi ženami. Na internetu díky tomu najdete spoustu tipů, návodů a předloh na překrásné šperky. Začněte s těmi jednoduššími, i ty budou vypadat velmi efektně, pokud použijete hezké korálky. Později se dostanete i ke složitějším variantám. Jste-li tvořivý typ, tvoření z korálků se stane vaší zábavou, způsobem, jak si odpočinout a trávit volný čas. Ten pocit, když se vám pod rukama něco zrodí, je moc hezký.

Obdarujete všechny své kamarádky

Výtvory z korálků určitě nadchnou i lidi ve vašem okolí. Zeptají se, kde se takové šperky kupují, takže hned budete mít tip na dárek k Vánocům, narozeninám či svátku. Šperkem totiž ženu, podobně jako květinou, nikdy neurazíte. krásné korálky

Nezatížíte přírodu ani rodinný rozpočet

S nadsázkou by se dalo říci, že pokud si oblíbíte šperky z korálků, budete se chovat ekologicky. Až se vám totiž náramek či náhrdelník přestane líbit, jednoduše jej rozeberete a navléknete si z korálků nový výtvor. Korálky a další komponenty stojí pár korun, výsledný šperk bude každopádně mnohonásobně levnější, než kdybyste si ho koupili. Přitom bude mít daleko vyšší hodnotu.

Vyberte si korálky podle svého vkusu

Další výhodou je skutečnost, že si šperk vytvoříte přímo podle vlastního vkusu. Korálky seženete v obrovském množství různých druhů a velikostí a volnou ruku máte i v případě doplňků. Korálky to totiž nekončí. K výrobě šperků toho potřebujete víc. Bezpochyby je nutné zapínání a návlekový materiál. Podle typu šperku je pak možné zakoupit vlasové spony, kaplíky, řetízky, koncovky na návlekový materiál a další komponenty. Nejspíš budete koukat, co všechno se vyrábí. české-korálky.cz

Kvalitní díly pochází z Jablonce nad Nisou

Jak jistě víte, korálky a bižuterie mají dlouhou tradici v Jablonci nad Nisou. Komponenty pro výrobu šperků se tam vyrábí a prodávají dodnes a objednat se dají i přes internet v e-shopu www.ceske-koralky.cz. Sehnali byste je i jinde včetně čínského trhu, avšak česká kvalita je nenahraditelná. Navíc mají ve jmenovaném e-shopu také luxusní bižuterní komponenty Swarovski. Šperky z korálků tedy rozhodně nemusí vypadat lacině či dětsky. Vše záleží na tom, jak si je vytvoříte. A jestli se bojíte nedostatku fantazie, váš strach je zbytečný. Korálkování je oblíbené, a tak na internetu najdete spoustu inspirace, někdy i včetně návodů.

Publikováno: 26. 12. 2016

Kategorie: Uncategorized

Autor: Adam

Tagy: české korálky | korálkování