Jaké vybrat vánoční světelné dekorace, které ozdobí váš dům i zahradu?

Jaké vybrat vánoční světelné dekorace, které ozdobí váš dům i zahradu?

Také se snažíte překonat vánoční výzdobou tu z předešlého roku? Hledáte stále něco nového, zajímavého a přitom vkusného, aniž by to byl kýč? Vánoční světelné dekorace jsou ideální volbou všude tam, kde se vám nezdá vhodné umístění klasického osvětlení nebo se vám tam zkrátka líbí více něco jiného. Stačí si jen vybrat ty správné dekorace a pustit se do zdobení. Pár takových zajímavých kousků jsem pro vás vybrala.

Dekorace na stojánku

Chystáte štědrovečerní večeři pro sebe a své blízké, k čemuž samozřejmě hodláte svátečně prostřít také stůl. Pokud hledáte něco nového, neokoukaného, co dokonale navodí vánoční atmosféru a přitom to nezabere moc místa na stole, pak jsou dekorace na stojánku to pravé ořechové. Na výběr je buď svítící hvězda obrysová a plná nebo stromek klasického vzhledu a ratanového vzhledu, ve velikostech 38 a 40 centimetrů. Každá tato dekorace je vybavena 10 nebo 20 LED diodami a svítí opravdu luxusně. Rozestavte je před večeří na stůl, zapojte a během večeře nechte svítit pouze tyto dekorace. Intimní a sváteční atmosféra bude zajištěna na 150 %.

Sněhové vločky

Vžijte se do situace, kdy je vánoční stromeček ozdobený, včetně bezdrátových svíček, které jste na něj připevnili, ale pořád ve vás hlodá pocit, že mu něco chybí. Může to být třeba nějaké to LED osvětlení, které byste kolem něj zkrátka jen tak omotali, případně přichytili vázacím drátem k větvím stromu. Dá se sice použít světelný řetěz, ale proč nejít s dobou a nezkusit něco inovativního. Využijte vánoční dekorativní osvětlení v podobě 48 LED diod na jedné skoro pět metrů dlouhé světelné větvičce (kabelu). Teple bílé zabarvení dodá nádech romantiky a zároveň dokreslí tu pravou sváteční atmosféru. Kromě vánočního stromečku se dají vločky použít k ozdobení poliček, nábytku, oken, rostlin nebo je jen tak vytvarujte na zeď.

Barevné hvězdy

Není nic krásnějšího, než vykouzlit úsměv na rtech našich nejmenších. Ve většině případů jsou to právě děti, pro které se snažíme svůj domov vyzdobit co nejlépe a v hojné míře, aby si Vánoce užilo opravdu každé dítko. Ještě více svého potomka potěšíte, když mu pořídíte speciální noční osvětlení určené pro vánoční svátky, ale klidně i pro celoroční používání. V tomto případě mám na mysli vánoční LED osvětlení hvězdičky, které kromě slavnostních příležitostí, můžete připevnit v dětském pokojíku a nechat svítit přes noc místo klasických nočních světel, které běžně koupíte v obchodech. Výhodou je, že tyto LED diody nevyzařují žádné teplo, odolají dokonce i otřesům a hlavně překrásně svítí. Připevněte ho podél zdi na nalepovací či zatloukací háčky, zavěste ho na klasickou lampičku, zkrátka ho umístěte tam, kde vám to bude nejvíce vyhovovat a splní to ten správný účel. Celá větev má zhruba 10 m, takže se nemusíte bát, že to nedosáhne nijak daleko. Pro vaše dítě ideální světlo na noc, aby se nebálo bubáků a dalších nevítaných návštěvníků.

Vánoční dekorace na okno

Máte rádi sněhuláky, hvězdy nebo byste uvítali soba? No se stavěním sněhuláka to vidím na Vánoce bledě jako každý rok, soba si asi domů také nevezmete a hvězdám je nejlépe na obloze, to však neznamená, že si je nemůžete dopřát v podobě vánočních dekorací, které si připevníte na okno.

Publikováno: 16. 09. 2017

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: vánoční dekorace | vánoční svítící hvězdy