Vychutnejte si dokonalý šálek kávy

Vychutnejte si dokonalý šálek kávy

Káva. Milióny lidí po celém světě si bez ní nedovedou představit začátek svého dne. Dát si šálek dobré kávy můžete i doma, stačí si pořídit kvalitní kávovar spolu se zrny například 100 % Arabica.

Kávovar, který vás chytí za srdce

Jako milovníka kávy mě zajímají funkce, které mi kávovar nabízí. Mezi klíčové vlastnosti pro mě patří jednoduchost obsluhy včetně snadného čištění. Po vyzkoušení několika kávovarů různých značek i druhů mé kávové srdce uchvátil pákový espresso kávovar ES-250K.

Osobní pohled obyčejného spotřebitele

Ocenit musím krásný design, který z něj dělá přednost mé kuchyně. I u vás zazáří. Jelikož spoustu času trávím se svou rozvětvenou rodinou, přičemž každý má rád jiný druh kávy, oceňuji možnost vyrobit si dobrou kávuna jeden stisk tlačítka. Ulehčí vám to život ve chvíli, kdy dojde návštěva a vy budete muset připravovat několik káv – blýskněte se s chutnou kávou z tohoto kávovaru.

Jednoduché čištění

Tento kávovar pojme až 1,4 litru vody, jejíž množství můžete jednoduše kontrolovat díky průhledné plastové nádobě. Ta je samozřejmě vyjímatelná, stejně jako odkapávací mřížka, což významně zjednodušuje jeho čištění.

Nebojte se přehřátí!

Samozřejmostí je, že tento kávovar je vybaven tepelnou pojistkou, která zajistí, aby nikdy nedošlo k přehřátí v případě, že zapomenete do kávovaru přilít vodu - a tím i ke znehodnocení celého kávovaru. Stejně tak vás na tento fakt upozorní i světelná signalizace při jeho zapnutí.

Jakou kávu byste si dali?

Je možno v něm připravit mletou kávu, kávu z kapslí či kávu porcovanou. Její příprava je naprosto jednoduchá, rychlá a hlavně čistá! Máte rádi napěněné mléko? Není problém! Pomocí dýzy na pěnění mléka připravíte krásně jemnou a krémovou pěnu. Teď si můžete dopřát to nejlepší espresso prakticky kdykoli, kdy na něj dostanete chuť. Kávu jako z kavárny totiž budete mít po ruce každý den.

Publikováno: 28. 01. 2019

Kategorie: Strava

Autor: Adam