Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Výměna autoskla nikdy nebyla tak příjemná…

Může se to stát opravdu každému. Dokonce i vám. Ne, že bychom vám to přáli, ale nejezdíte-li v opancéřované limuzíně, pak ani vaše autoskla nejsou nerozbitná. Stačí vymrštěný kamínek nebo jiná nešťastná náhoda a nezbude vám, než se urychleně postarat o jejich výměnu. Jízda s poškozeným čelním sklem je totiž nejen nepříjemná, ale zároveň v rozporu se zákonem o silničním provozu. A právě tehdy oceníte komplexní služby jediné specializované sítě autoskloservisů, které najdete v nákupních centrech po celé České republice.

Autosklo Express vám vytrhne trn z paty vždy, když to budete nejvíce potřebovat. V závislosti na rozsahu poškození trvá výměna autoskla 2 – 4 hodiny, které můžete využít k něčemu příjemnému – třeba nakupování.

Autosklo servis má otevřeno každý den a to 12 hodin denně. Samozřejmostí jsou originální autoskla a to jak pro osobní, tak i užitkové a nákladní automobily, autobusy a dokonce zemědělské stroje. Pokud jezdíte po městě traktorem nebo kombajnem, určitě vám přijde široká nabídka služeb vhod. Ale teď vážně, všechna autoskla jsou homologovaná a téměř vždy skladem. Autosklo Express je jedním z autorizovaných smluvních partnerů všech významných českých pojišťoven a nabízí bezhotovostní výměnu, kterou vám v běžném servisu neumožní. Postará se i o veškeré související formality a jednání s vaší pojišťovnou.

Neméně zajímavé jsou i další služby v podobě tonování autoskel špičkovými pritoslunečními autofóliemi. Chcete-li svému vozidlu dopřát exkluzivnější vzhled, omezit průnik slunečních paprsků a stejně tak i zvědavé pohledy kolemjdoucích, neváhejte. Instalace fólií probíhá bez demontáže přímo na vozidle.

Autosklo Praha najdete v obchodním domě Kotva, EUROPARKU, Garlerii Harfa, na Novodvorské a dalších místech, kde se během čekání rozhodně nebudete nudit.