Hledáte spolehlivého dodavatele kvalitního hutního materiálu? Obraťte se na KT Met Steel

Hledáte spolehlivého dodavatele kvalitního hutního materiálu? Obraťte se na KT Met Steel

V současné době není zrovna snadné navázat spolupráci se spolehlivou strojírenskou společností, která by byla schopna zajistit pravidelnou dodávku hutního materiálu. Pokud si zakládáte na férovém jednání, pestré nabídce služeb a produktů i profesionálním přístupu, obraťte se na KT MetSteel. Pod obchodní značkou najdete strojírenskou obchodní společnost s vlastním výrobním zázemím a profesionálními službami. KT MetSteel je ideální volbou pro nákup kvalitního hutního materiálu pro menší i větší odběratele. Společnost sama vyrábí a vytváří své výrobky, čímž se zbavuje potřeby spolupráce se subdodavateli. V praxi to znamená, že je schopna zajistit pro zákazníky lepší ceny a zároveň minimalizovat čas dodání.

Máte individuální požadavky? Žádný problém

KT MetSteel disponuje vlastními výrobními prostředky a týmem zkušených pracovníků, kteří mohou okamžitě reagovat na specifické požadavky náročných zákazníků. Společnost má také velký vozový park, a proto může přepravovat materiál až na místo určení. KT MetSteel usiluje o dlouhodobé vztahy se svými zákazníky, které vnímá jak partnery, služby však samozřejmě mohou využívat i jednorázoví odběratelé. Kromě dodávky hutních materiálů se společnost zaměřuje na komplexní strojírenskou výrobu - pálení plechů, ale také řezání, tvarování, obrábění či ohýbání plechu,

Jaký hutní materiál najdete v nabídce?

Firma s provozovnou ve Valašském Meziříčí nabízí různé druhy hutního materiálu, a to včetně nerezové oceli, konstrukční oceli a oceli pro nástroje. Kromě toho také umožňuje objednávku slitiny hliníku, mědi, mosazi a bronzu nebo speciálních slitin a odlitků. Z nerezové oceli jsou v nabídce výpalky, trubky bezešvé a svařované, trubky čtvercové a obdélníkové, nerezová síta, potrubní uložení a kruhové tyče. Firma standardně vydává certifikát 3.1 a na požádání i certifikát 3.2. Další informace o produktech a službách najdete na stránkách ktmetsteel.cz.

Publikováno: 23. 12. 2022

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam