Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

C&C Líně – specialista na obalové materiály

Najít spolehlivého dodavatele obalových materiálů, který nabízí výrobky v dostatečné kvalitě a zároveň za přijatelnou cenu, není jednoduché. A je to právě vhodně zvolený obal, na kterém závisí uchování vašich produktů. Volbu dodavatele proto nepodceňujte a vsaďte na někoho, kdo se v oboru pohybuje téměř čtvrt století. Firma C&C Líně spol s r.o. se chlubí dlouholetými zkušenostmi a nabízí výrobu obalů, sáčků a fólií, ale také různé typy impulsivních svářeček. V portfoliu produktů nechybí ani vinylové samolepící etikety a samolepky. A přestože firma primárně cílí na obchody a provozovny, některé obalové materiály využívají také domácnosti (např. obaly na CD a DVD apod.).

Sáčky se zipem

Zavírací sáčky se zipem patří k vyhledávanému zboží a C&C Líně je vyrábí na zakázku. Sáčky se vyrábí v několika variantách a je jen na vás, jak je budete využívat. Výrobce přihlédne k parametrům baleného výrobku a další kritéria. Dle potřeby si můžete vybrat z různých šířek a síly a nechat potisknout libovolným motivem. Vzhledem k tomu, že se sáčky vyrábí z polypropylenu, jsou ideální pro balení potravin a uchování materiálů náchylných na vlhkost.

Odolné vinylové samolepky

Zmínili jsme, že ve firemním portfoliu najdete také samolepky a plastové samolepící etikety. Ty mohou nést vaše logo, názvem, složení výrobku a další důležité informace. C&C Líně vyrábí samolepky v kombinaci z rozličných materiálů a lepidel, čímž lze docílit široké použitelnosti.

Impulsivní svářečky

Česká firma nenabízí jen obalové materiály. Nabízí široké spektrum průběžných a impulsních svářeček. Impulsivní svářečky vám usnadní svařování obalů, sáčků a folií a jsou nabízeny v nožních, pákových, stolních a pneumatických variantách. Nebudete-li vědět rady s výběrem, obraťte se na zkušené pracovníky, kteří vám ochotně poradí a doporučí nejvhodnější typ.

Pokud vás nabídka zaujala a chcete se dozvědět více, navštivte webové stránky www.cacline.cz, případně rovnou e-shop na http://obchod.cacline.cz