Výlet do Českého Krumlova stojí za to

Výlet do Českého Krumlova stojí za to

Český Krumlov je skutečnou perlou Jižních Čech a ideálním místem pro pohodový víkend ve dvou, ale i s celou rodinou. Impozantní Krumlovský zámek s typickou okrouhlou věží, čtverhranné náměstí s historickou radnicí, nádhernou kašnou a morovým sloupem právem patří na seznam UNESCO a jezdí je obdivovat i zahraniční turisté. V centru města je celá řada vyhlášených restaurací a kaváren, ve kterých si odpočinete a načerpáte síly na prohlídku dalších památek a galerií. Kulturní život je v Českém Krumlově opravdu bohatý a koná se zde hned několik festivalů a slavností. Na své si přijdou i ti, kteří se během dovolené neobejdou bez pohybových aktivit. Tenisový a squashový areál, zimní stadion, golfový klub a krytý bazén sportovcům poskytuje dostatek příležitostí.  

Levné a stylové ubytování? Penzion Rozmarýna!

  Chcete-li být ve středu dění, najděte si ubytování Český Krumlov a okolí, nejlépe však přímo ve městě. Ideálním řešením je penzion Rozmarýna, který leží v samotném centru. Právě odsud budete mít všechny památky jako na dlani a pobyt si opravdu užijete. Máte-li omezený rozpočet, nevadí. I přes nesporné kvality jde o skutečně levné ubytování v Českém Krumlově. Ubytovat se můžete v nově zrekonstruovaných dvou nebo třílůžkových pokojích, ve kterých na vás čeká vlastní sociální zařízení a sprchový kout nebo vana, satelitní televize, lednice a plně vybavená kuchyňská linka. Samozřejmostí je rychlé wi-fi připojení.  

Nechte se rozmazlovat

  Nechcete-li si během dovolené vařit sami, můžete se stravovat v nedalekém restaurantu, ve kterém budete mít, co by host penzionu Rozmarýna, slevu. Ti z vás, kteří ještě v Českém Krumlově nikdy nebyli, jistě ocení vstřícnost personálu, který vás ochotně nasměruje na všechny zajímavá místa a to nejen ve městě, ale i v přilehlém okolí. Kromě toho vám zajistí vstupenky do divadla nebo na jiné společenské akce, prohlídku města s průvodcem a další zajímavé aktivity, které byste si neměli nechat ujít. Penzion Krumlov vás dostane pohodovou atmosférou, kvůli které se budete do Jižních Čech pravidelně vracet.