Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Výlet do Českého Krumlova stojí za to

Český Krumlov je skutečnou perlou Jižních Čech a ideálním místem pro pohodový víkend ve dvou, ale i s celou rodinou. Impozantní Krumlovský zámek s typickou okrouhlou věží, čtverhranné náměstí s historickou radnicí, nádhernou kašnou a morovým sloupem právem patří na seznam UNESCO a jezdí je obdivovat i zahraniční turisté. V centru města je celá řada vyhlášených restaurací a kaváren, ve kterých si odpočinete a načerpáte síly na prohlídku dalších památek a galerií. Kulturní život je v Českém Krumlově opravdu bohatý a koná se zde hned několik festivalů a slavností. Na své si přijdou i ti, kteří se během dovolené neobejdou bez pohybových aktivit. Tenisový a squashový areál, zimní stadion, golfový klub a krytý bazén sportovcům poskytuje dostatek příležitostí.

 

Levné a stylové ubytování? Penzion Rozmarýna!

 

Chcete-li být ve středu dění, najděte si ubytování Český Krumlov a okolí, nejlépe však přímo ve městě. Ideálním řešením je penzion Rozmarýna, který leží v samotném centru. Právě odsud budete mít všechny památky jako na dlani a pobyt si opravdu užijete. Máte-li omezený rozpočet, nevadí. I přes nesporné kvality jde o skutečně levné ubytování v Českém Krumlově. Ubytovat se můžete v nově zrekonstruovaných dvou nebo třílůžkových pokojích, ve kterých na vás čeká vlastní sociální zařízení a sprchový kout nebo vana, satelitní televize, lednice a plně vybavená kuchyňská linka. Samozřejmostí je rychlé wi-fi připojení.

 

Nechte se rozmazlovat

 

Nechcete-li si během dovolené vařit sami, můžete se stravovat v nedalekém restaurantu, ve kterém budete mít, co by host penzionu Rozmarýna, slevu. Ti z vás, kteří ještě v Českém Krumlově nikdy nebyli, jistě ocení vstřícnost personálu, který vás ochotně nasměruje na všechny zajímavá místa a to nejen ve městě, ale i v přilehlém okolí. Kromě toho vám zajistí vstupenky do divadla nebo na jiné společenské akce, prohlídku města s průvodcem a další zajímavé aktivity, které byste si neměli nechat ujít. Penzion Krumlov vás dostane pohodovou atmosférou, kvůli které se budete do Jižních Čech pravidelně vracet.