Vyzdobte si váš domov fototapetami a samolepicími dekoracemi

Vyzdobte si váš domov fototapetami a samolepicími dekoracemi

Ještě před měsícem jste měli doma krásně čistě vymalováno a teď by bylo potřeba celý proces opakovat? S malými dětmi doma je těžké udržet pořádek. Navíc stačí, aby se po chodbě párkrát projely s Tatrou, popeláři nebo bagrem a většina rohů je uražená, na zdech jsou rýhy a někdy i malůvky pastelkami či voskovkami.

Nebaví vás stále bílit?

Dejte šanci tapetám nebo samolepicím dekoracím. S jejich pomocí hravě zamaskujete drobné oděrky a ještě si zkrášlíte interiér podle vašich představ. Dekorace jsou vyráběny v různých barvách, tvarech a motivech, vybere si tedy opravdu každý. Samolepicí dekorace jsou kouzelné v tom, že je stačí sejmout z podkladového papíru a můžete je ihned použít. Prostě je nalepíte na vybrané místo a je hotovo. Skvěle se hodí jako dekorace dětských pokojů, děti je mohou lepit samy, zabaví se a navíc budou mít pocit důležitosti, že si mohly samy vyzdobit pokoj.

Tapety váš problém vyřeší

Do dětských, ale i do všech ostatních pokojů se hodí tapety. I jejich aplikace je velmi snadná, stačí pouze odlepit z papíru a přiložit na stěnu, nebo pokud jste si pořídili klasickou tapetu, použít speciální lepidlo. Následně jen dorovnáte a vyhladíte, abyste se zbavili vzduchových bublinek a tapeta dokonale přilnula ke zdi. Klasické tapety jsou opatřeny opakujícím se vzorem, můžete ale použít i fototapety. Jsou to v podstatě fotografie zvětšené do podoby velkého obrazu ve vysoké kvalitě rozlišení i barevnosti. Působí velmi realistickým dojmem, díky nim se můžete ocitnout v úplně jiném světě, na jiném místě, v jiné dimenzi. Velmi oblíbené jsou přírodní motivy, krajiny, ale také panoramata staveb či velkoměst. Nový rozměr fototapetám přidává 3D technologie. Používá se často na dětské motivy, díky 3D tapetám se potom vaše děti cítí jako uprostřed pohádkové říše Mickeyho Mouse, Ledového království nebo jako na závodní dráze vedle svého hrdiny Bleska McQueena. Proměňte i vy vaše bydlení v úplně nový svět díky tapetám a samolepicím dekoracím.

Publikováno: 10. 10. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam