Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dárky

Zapomeňte na papírová přáníčka. Udělejte svým blízkým radost keramickými cedulkami!

Kde koupit nápaditý, ale přesto levný dárek k narozeninám, výročí nebo jen tak pro radost? Někteří lidé si dárky hlavu nelámou a přesto kreativitou přímo srší. Drtivá většina z nás ale usilovně přemýšlí nad tím, čím druhého překvapit, udělat mu radost a přitom neutratit majlant. Obyčejná přáníčka mají do originálního dárku daleko a navíc je z nich na první pohled jasné, že se se dárce přes kapsu neplácl. Chtělo by to příjemnou změnu, co vy na to?

Cedulky z keramiky mají i dekorativní funkci

Čím nahradit lacině vypadající přáníčka a přesto zůstat na přijatelné cenově hladině? Co takhle „stará dobrá“ keramika? Keramické cedulky jsou mnohonásobně lepší než klasická přání – obdarovaná osoba si cedulku mileráda vystaví na poličku nebo přibije na stěnu, co by dekoraci.

Hodí se ke všem příležitostem

Keramické cedulky jsou stylové. Jsou levné a přesto je můžete věnovat i samostatně, tedy nejen jako doplňkový dárek. Bez problémů seženete dílko, které se tématicky hodí právě k vaší příležitosti (např. keramické cedulka k životnímu výročí, cedulky k narozeninám apod.). Spoustu zdařilých kousků najdete v e-shopu tradičního českého výrobce z Votic.

Modlitba muže

Krásné ručně dělané dárky zaručeně potěší

Keramika Andreas vyrábí cedulky vhodné jako dárek k výročí, narozeninám, ale také vtipné verze s „modlitbou muže/ženy“. V nabídce najdete i cedulku s pozitivními motivy jako je čtyřlístek, sluníčko nebo podkova. A chcete-li darovat něco pěkného svému partnerovi, vsaďte na roztomilou oválnou cedulku se dvěma zamilovanými medvídky a nápisem „S tebou mě baví svět“.

A když už budete nakupovat, nezapomeňte alespoň nahlédnout do dalších kategorií. Keramika Andres vyrábí široké spektrum keramických dekorací v podobě kasiček, květináčů a nejrůznějších sošek. Ceny jsou lidové, ale přesto jde o dárky, kterými svým blízkým stoprocentně uděláte radost!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *