Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dárky

Zapomeňte na papírová přáníčka. Udělejte svým blízkým radost keramickými cedulkami!

Kde koupit nápaditý, ale přesto levný dárek k narozeninám, výročí nebo jen tak pro radost? Někteří lidé si dárky hlavu nelámou a přesto kreativitou přímo srší. Drtivá většina z nás ale usilovně přemýšlí nad tím, čím druhého překvapit, udělat mu radost a přitom neutratit majlant. Obyčejná přáníčka mají do originálního dárku daleko a navíc je z nich na první pohled jasné, že se se dárce přes kapsu neplácl. Chtělo by to příjemnou změnu, co vy na to?

Cedulky z keramiky mají i dekorativní funkci

Čím nahradit lacině vypadající přáníčka a přesto zůstat na přijatelné cenově hladině? Co takhle „stará dobrá“ keramika? Keramické cedulky jsou mnohonásobně lepší než klasická přání – obdarovaná osoba si cedulku mileráda vystaví na poličku nebo přibije na stěnu, co by dekoraci.

Hodí se ke všem příležitostem

Keramické cedulky jsou stylové. Jsou levné a přesto je můžete věnovat i samostatně, tedy nejen jako doplňkový dárek. Bez problémů seženete dílko, které se tématicky hodí právě k vaší příležitosti (např. keramické cedulka k životnímu výročí, cedulky k narozeninám apod.). Spoustu zdařilých kousků najdete v e-shopu tradičního českého výrobce z Votic.

Modlitba muže

Krásné ručně dělané dárky zaručeně potěší

Keramika Andreas vyrábí cedulky vhodné jako dárek k výročí, narozeninám, ale také vtipné verze s „modlitbou muže/ženy“. V nabídce najdete i cedulku s pozitivními motivy jako je čtyřlístek, sluníčko nebo podkova. A chcete-li darovat něco pěkného svému partnerovi, vsaďte na roztomilou oválnou cedulku se dvěma zamilovanými medvídky a nápisem „S tebou mě baví svět“.

A když už budete nakupovat, nezapomeňte alespoň nahlédnout do dalších kategorií. Keramika Andres vyrábí široké spektrum keramických dekorací v podobě kasiček, květináčů a nejrůznějších sošek. Ceny jsou lidové, ale přesto jde o dárky, kterými svým blízkým stoprocentně uděláte radost!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.