WiFi pokojový termostat: Otevřete dveře novým technologiím

WiFi pokojový termostat: Otevřete dveře novým technologiím

Bezdrátový internet bereme jako samozřejmost a spousta z nás si bez něj takřka nedokáže představit život. Umožňuje nám však mnohem více věcí, než pouhé brouzdání na webových stránkách. Stále častěji se objevuje i v „obyčejných“ věcech a zařízeních, aby posunul jejich funkcionalitu o stupínek výše. Kdo by ale řekl, že nám umožní regulaci teploty v domácnosti? Ano, čtete dobře, moderní wifi termostat totiž můžete ovládat prostřednictvím vašeho mobilního zařízení. Systém Heatmiser si zamilujete!

Nastavte teplotu kdykoliv a odkudkoliv

Honí se vám hlavou otázka, proč byste měli svůj stávající (a zastaralý) termostat vyměnit právě za Heatmiser neoStat? V tom případě si vzpomeňte, jak jste posledně domů dorazili celí vymrzlí a museli čekat, než se dům vytopí na požadovanou teplotu. S Heatmiserem by se vám nic podobného nestalo. Bezdrátový termostat byste nastavili pěkně v předstihu (třeba při nákupu či ještě v práci) a dorazili byste do vyhřátého. Majitelé chat a rekreačních objektů, které nejsou obývány celoročně, ocení dálkové ovládání termostatu na dálku ocení dvojnásobně. bezdrátový termostat

Regulujte teplotu v samostatných zónách

Komunikace mezi moderním termostatem probíhá prostřednictvím aplikace, kterou mají uživatelé zdarma k dispozici. A to jak pro Android, tak pro iOS. NeoStat lze navíc nastavit až na 4 různé časové režimy, které se budou postupně přepínat. Ale ani tím jeho výhody nekončí. Systém byl navržen do moderních domácností, které mají několik tepelných zón. Instalace typu „plug and play“ je rychlá a jednoduchá. Stačí zapojit a funguje to!

Bezdrátový termostat si rozumí s každým zdrojem tepla

A pro zdroje tepla je pokojový termostat Heatmiser určen? Spolehlivě funguje v kombinaci s elektrickým či plynovým kotlem, tepelným čerpadlem, elektrickým vytápěním podlahy, peletkovým i automatickým kotlem na uhlí. Máte další otázky? Odpovědi najdete na www.ovladani-vytapeni.cz.

Publikováno: 09. 01. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: bezdrátový termostat | wifi termostat