Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

Zahrajte si desítky tisíc propracovaných onlinovek zdarma!

Kdo si hraje, nezlobí. A kdo si hraje hodně, nezlobí vůbec! Patříte-li k milovníkům onlinovek, máme pro vás dobrou zprávu. Na českém internetu se nedávno objevil „nový“ portál, který vnáší do hraní browserových gamesek úplně nový rozměr. Uvozovky jsou na místě – s Freegamesmax jste se totiž možná setkali v zahraniční verzi. Pokud si nerozumíte s angličtinou, jistě českou mutaci přivítáte s otevřenou náručí. A proč byste Freegamesmax.cz měli vyměnit za stávající portály s online hrami? Pádným argumentem je především obrovské množství onlinovek, na které jen tak někde nenarazíte.

Freegamesmax.cz nenabízí destíky, stovky a dokonce ani tisíce her. Portfolio momentálně čítá více než 30 000 onlinovek, které si můžete zahrát zcela zdarma. Na své si přitom přijde opravdu každý a nezáleží na tom, jestli si chcete procvičit postřeh v dynamické střílečce, nebo mozkové závity v některé z logických hříček. Zkrátka nepřijdou ani milovníci sportu a závodění a během dlouhých podzimních večerů vám jistě přijde vhod hororová adventura.

U každé online hry nechybí krátký popisek a instrukce k ovládání a praktické je také hodnocení a komentáře. Nechcete-li ztrácet čas hledáním těch nejlepších gamesek, vsaďte na ty nejlépe hodnocené.

Jakmile vás přestane bavit souboj s umělou inteligencí, vrhněte se na multiplayer. V kategorii multiplayerovek najdete i legendární hru Counter Strike. Připojíte se k teroristům, nebo protiteroristické jednotce? V každém případě si užijete pořádnou porci akce, na kterou jste od „cé eska“ zvyklí. Mezi hrami pro více hráčů však najdete také oblíbené horolezce, sudoku a slovní fotbal.

CS

Soutěživé typy jistě nepohrdnou možností registrace a zapojení se do žebříčku top hráčů. Jména těch nejlepších jsou uvedeny v síni slávy a těší se všeobecnému respektu ostatních pařanů. Což nezní špatně, ne?

Shrnuto a podtrženo, Freegamesmax.cz je propracovaný herní portál, který si zamilujete. Databáze her se neustále rozšiřuje a jakmile s hraním jednou začnete, pravděpodobně u něj strávíte spoustu času. Online hry nemusíte instalovat a utrácet za ně spoustu peněz – vyzkoušejte je i vy!