Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Volný čas

Zahrajte si desítky tisíc propracovaných onlinovek zdarma!

Kdo si hraje, nezlobí. A kdo si hraje hodně, nezlobí vůbec! Patříte-li k milovníkům onlinovek, máme pro vás dobrou zprávu. Na českém internetu se nedávno objevil „nový“ portál, který vnáší do hraní browserových gamesek úplně nový rozměr. Uvozovky jsou na místě – s Freegamesmax jste se totiž možná setkali v zahraniční verzi. Pokud si nerozumíte s angličtinou, jistě českou mutaci přivítáte s otevřenou náručí. A proč byste Freegamesmax.cz měli vyměnit za stávající portály s online hrami? Pádným argumentem je především obrovské množství onlinovek, na které jen tak někde nenarazíte.

Freegamesmax.cz nenabízí destíky, stovky a dokonce ani tisíce her. Portfolio momentálně čítá více než 30 000 onlinovek, které si můžete zahrát zcela zdarma. Na své si přitom přijde opravdu každý a nezáleží na tom, jestli si chcete procvičit postřeh v dynamické střílečce, nebo mozkové závity v některé z logických hříček. Zkrátka nepřijdou ani milovníci sportu a závodění a během dlouhých podzimních večerů vám jistě přijde vhod hororová adventura.

U každé online hry nechybí krátký popisek a instrukce k ovládání a praktické je také hodnocení a komentáře. Nechcete-li ztrácet čas hledáním těch nejlepších gamesek, vsaďte na ty nejlépe hodnocené.

Jakmile vás přestane bavit souboj s umělou inteligencí, vrhněte se na multiplayer. V kategorii multiplayerovek najdete i legendární hru Counter Strike. Připojíte se k teroristům, nebo protiteroristické jednotce? V každém případě si užijete pořádnou porci akce, na kterou jste od „cé eska“ zvyklí. Mezi hrami pro více hráčů však najdete také oblíbené horolezce, sudoku a slovní fotbal.

CS

Soutěživé typy jistě nepohrdnou možností registrace a zapojení se do žebříčku top hráčů. Jména těch nejlepších jsou uvedeny v síni slávy a těší se všeobecnému respektu ostatních pařanů. Což nezní špatně, ne?

Shrnuto a podtrženo, Freegamesmax.cz je propracovaný herní portál, který si zamilujete. Databáze her se neustále rozšiřuje a jakmile s hraním jednou začnete, pravděpodobně u něj strávíte spoustu času. Online hry nemusíte instalovat a utrácet za ně spoustu peněz – vyzkoušejte je i vy!